Poslední noc (2009) odpad!

Už to běží 35 minut...Steven tam byl už asi pětkrát a dohromady tak minutu, víc to určitě nebylo. Film je do určité míry pokusem udělat něco ve stylu "28 dní poté" apod., ale moc se tomu nedaří. Ani nevim, proč jsem dal tu jednu hvězdičku místo odpadu. Asi proto, že jsem viděl i horší filmy. Moc jich sice nebylo, ale nějaký se už našly.

Labyrint lží (2008)

Od takovejch machrů, jako je Ridley Scott/Leonardo DiCaprio/Russell Crowe, bych rozhodně čekal mnohem větší nářez. Tohle mě nedá nesrovnávat třeba se Spy Game nebo Nepřítelem státu...Labyrint lží je proti nim vlastně jen celkem jednoduchý a celkem i místy nudný story, občas mihnutý akcí ve stylu špionážního thrilleru. Co ale bylo dobrý, bylo vidět mučit božskýho Leonarda na konci filmu. To bylo fajnový. No jinak celkově prostě až tak super to rozhodně neni. Je tam zbytečně moc keců a o to míň nějaký akce. 60%

Cesta do středu Země (2008)

30%, víc ani ťuk! Příběh bez zvratů, vše je očekávatelné a pro hrdiny hravě zvládnutelné. Je to nudnej a divnej film. Herecký výkony dost kýčovitý, ale abych neřešil jen negativa, tak těch 30% je vlastně za sem tam pěkný efekty. Skutečně ale jenom SEM TAM. Ono už například mít signál na mobilu tisíce metrů pod povrchem je divný.

Jezero smrti (2008)

Idylická dovolená s přáním vyznat své milé lásku se během pár chvilek změní v holý boj o přežití. Na rozdíl od podobných filmů ale bohužel ani tenhle boj nevyjde. Fakt nářez! 85%!!!!

Dům na špatné adrese (2008)

Nebýt ve filmu Samuel L. Jackson, tak bych to asi ani nedokoukal, ale on svou roli zvládl parádně. Problém je v tom, že scénárista s režisérem neuměli vytvořit kriminální psychologický thriller s docela zajímavým potenciálem. Místo toho se člověk až na pár okamžiků docela nudí. A těch méně nudných je vážně jenom pár. Fakt je, že Samuel se snažil seč mohl, ale jeden herec to udržet nemůže.

96 hodin (2008)

Tak předně pár faktů...Luc Besson scénář, Liam Neeson hlavní role a děj odehrávající se v Paříži...a tohle dohromady je pro mě už předem potenciál mimořádnýho filmu. A po jeho shlédnutí, kdy člověk takřka po celou dobu filmu ani nedýchá, musim říct, že ve svém žánru jde opravdu o extra kvalitní kousek, ve kterém Liam Neeson předvádí na svůj věk věci až nevídané. Vážně hodně moc povedenej akční thriller.

Motel smrti 2 (2008)

Druhý díl, aneb (jak je dnes u druhých dílů moderní) jak to všechno začalo. Problém je v tom, že tady ani tak nejde o psychologickou atmosféru jako u jedničky, tohle je standartní studentská vyvražďovačka, jakých na nás USA poslední léta chrlí už moc.

Motel smrti (2007)

Na stopáž 80 minut je tam prvních 30 minut ničeho, pak přijde moment, který rozjede celkem slušnej thriller (ale bohužel tématicky už dostkrát omletej), no a závěr je takovej suchej a hlavně...americkej. :-( Takže ve finále jen lepší průměr.

Smrtící zatykač (1990)

Ve své době pecka, protože tam hrál Van Damme. Lidem v tý době bylo fuk na co koukají, ale když tam hrál Jean-Claude, tak to přece nemohla bejt krávovina. Některý tyhle jeho filmy jsou pecky dodnes, kupříkladu Univerzální voják, Krvavý sport, či Dvojitý zásah. Ale Death Warrant bohužel rozhodně ne. Tohe dílko dneska působí dost směšně, vtipně a i dost trapně... No jo, holt doba je taková.

Křižovatka smrti (1998)

Jasně, že Brett Ratner neni neideálnější režisér, ale tohle prostě byla jízda jako hrom. Jackie Chan je jako obvykle super, ale humor v tomhle filmu a zřejmě i film celej stojí především na Tuckerovi. Jako akční komedie dle mě moc povedený. 90%