• Pohádka

Silvestr – pořád nás to baví (2023) (pořad) odpad!

Aneb, jak "zprznit" zábavu. Přeskakování z jednoho do druhého a žádnou scénku nenechat dokonce. Děs. Nechápu, jak to mohl někdo schválit. Z toho nemohl žádný divák nic mít..:(

Vánoční příběh (2022)

Já byla nadšená. Mně se to moc líbilo. Hlavně tím, jakýma hercema to bylo nadupaný. ..a hráli skvěle, nenuceně. Na Lábusovi s Kaiserem bylo znát, že se leta dobře znají. Vsadim se, že dost improvizovali a užívali si to :) . Film sice žádná duchovní pecka, ale milá oddychovka. Celou dobu jsem se usmívala jak tydýt.. asi takhle :) ..

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Krásné prostředí, kamera, kostýmy a to je vše. Jinak bída... příběh, dabing, Jura nic moc.. Nevim, ale snad už by se nový pohádky točit ani neměly... Všechny jsou : vidět jednou a  stačí. Asi už všechno natočeno bylo a ty nový jsou jen splácaniny různých pohádek dohromady :(  Zlatá stará klasika. ( čest vyyjímce Anděla páně..)

Tancuj Matyldo (2023)

Oba hlavní představitelé výborní, ale i Antonio Šoposki super. V průběhu filmu jsem několikrát potlačovala slzu, na konci už jsem to neudržela. ( i manžel uronil a to je co říct ) Silný film hlavně pro lidi, kteří mají s nemocí osobní zkušenost, ty dostane do kolen.

Volha - HULIZA (2023) (epizoda) odpad!

Ještě, že člověk nenechal na to dívat děti. Samá vulgárnost a sex... V tom si jednička libuje. Nacpe to skoro do každýho výtvoru. Bez toho to sand už ani nejde..:/ Co na to nějaká rada český tv..? To je ale úroveň. ..a že to muselo stát peněz, přitom taková ....

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda) odpad!

Také jsem se těšila. Mám ráda všechno retro. Kostýmy kulisy atd.. super. To je tak jediný. Jinak hnus, vulgárnost, sprostota. Takhle to tedy nebylo. Vole se říkalo a říká pouze mezi kamarádama, né při vstupu do nové práce, nebo na úřadě..:/ Smutný je, že mladí lidé tomu fakt věří. Kdyby to tak skutečně bylo, museli by rodiče a prarodiče nás všech tady být takový.. Byli..? Pamatujete , že se takhle hnusně chovali..?Já ne..široko daleko, slušní lidé. O co tvůrcům šlo, nechápu. Ale tuším, že jen pošpinit dobu minulou.

Živé terče - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

První 2 díly mě bavili. Poslední to zazdil.. Překombinovaný a konec/nekonec..

Manželské etudy po 35 letech - Zuzana a Vladimír (2018) (epizoda)

Člověk by dal za dokument 5 hvězdiček, ale ten Vladimírův např. "Empire State Building" tak irituje, že se mi kroutí palce u nohou :D Neuvěřitelnej namachrovanec.. Ale zase utkvěl,.. některý jeho opakující se hlášky jsou nezapomenutelný :D

Národní třída (2019)

"...kravina na kvadrát, výplod šílence, debilní paskvil..." fakt děs.. :(