• Pohádka

Národní třída (2019)

"...kravina na kvadrát, výplod šílence, debilní paskvil..." fakt děs.. :(

Silnější než já (1990)

Nechápu, co to mělo společného se spartakiádním vrahem.. Případ je všeobecně dobře znám a nebýt popisku v úvodu, vůbec bych to podle filmu nepoznala. ...a to přehrávání, včetně zvýkání Ornesta.. děs

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

První díl super. Na ten druhý jsem "nalákala" i manžela a byl zklamán on i já. Nepravděpodobný postup policie. Přehrávání Kláry.. Prostě druhý díl..bída s nouzí.

Panna a netvor (1978)

Mě se z celého filmu nejvíc líbila a líbí podoba netvora. Je nádherný a člověk by se do něj zamiloval. Ta síla lásky mě vždycky pohltila. Je mi ale líto té srnky. :-( Ta si asi užila opravdový horor..

Pyšná princezna (1952)

Vránová byla podle mne nejhezčí princezna. Krásná, jednoduchá pohádka, kde je dobro a zlo je jasně čitelné.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Narozdíl od té loňské se dala dokoukat. Nejvíc mě bavil Prachař. Jinak ale stačí vidět jednou a dost. Narozdíl třeba od Anděla Páně.. Toho si člověk s chutí pustí každý rok. Váhala jsem mezi 2-3.

Comedy Club (2016) (pořad)

Najde se několik povedených kousků, ale ta vulgarita ! Ta vulgarita ! To neumějí udělat inteligentní a slušný humor ?! Co by na to říkali páni : Sovák, Menšík, Werich...? Možná, že kdyby tu ještě byli, tak by se tvůrci těhle pořadů snad styděli tohle pustit do éteru..

Partička (2011) (pořad) odpad!

Podle mě - křeč. Tak velká snaha o vtipnost a tak přehnaný smích.. trapas.