Vzpoura v Seattlu (2007)

Myslim, že se zneužití nebo jeslti chcete použití událostí v Seattlu asi přímým zúčastněným moc nezamlouvá, protože takhle naivní pohled na věc není normální.Film je natočenej rádoby na rovinu pro všechny strany, ale ve skutečnosti tomu tak není. Pokud někdo chce natočit anti WTO film, tak to ať to dělá pořádně a bez okolků a nepoužívá k tomu nesmyslně mezi tisícovkama demonstrantů pobíhající Theron, v tu chvíli sem to chtěl vypnout.

Jezero smrti (2008)

Yeah, konečně po dlooouhý době neumělej, naturalistickej, mající koule thriller/horor. Nidke nevidíte ječící a pobíhající stupidní barbíny s tunou make-upu na ksichtě , ne, místo toho tady máme napůl mrtvou zrzku topící se v pět let schnilej sračkách. A to není jedinej rozdíl...Místo klasický postupný vybíječky puberťáků z velkoměsta si tady děti střihli opačnou roli psycho spratků z maloměsta zabíjející všechno co jim přijde pod kudlu.Do toho si přidejte přírodu jako z obrázků National Geografic a je to. Samozřejmě se i tady našlo pár momentů nad kterejma se dá kroutit hlavou, ale čert to vem.What are you gonna do now, bitch.

Divoká kočka (2002) (seriál) odpad!

Pomsta Hugo Cháveze světu.

Incantesimo - Okouzlení I (1998) (série) odpad!

Nechápu, jak něco takovýho může na ČT procházet programovym sejtem.

S Club 7 v L.A. (2000) (seriál) odpad!

Tahle sračka mě vždycky dokázala spolehlivě vytočit do červenýho.

Lebkouni (1989) (seriál)

Dávám jednu hvězdu za ten název.