Road Trip (2000)

U pár věcí jsem se fakt pobavil. A to je proč roadtrip natočili.Nic víc bych v tom nehledal.

Oko bere (2008)

Klasická letní věc, která nenadchne ani neurazí. nic to ve vás nezanechá. Kratší stopáž by tomu neuškodila.

Zloději času (2002) odpad!

Teda viděl jsem asi jen 15-20 min, ale to mi uplně stačilo pro to abych to hodil do koše.

Horší už to nebude (2006)

Bral bych to jako naprostej nesmysl potažmo výbornej nápad, kterej mě dostal a nic víc bych v tom nehledal.Oba herci jsou naprosto dokonalí.Všechno je to propojené tak jak má a příběh nenásilně plyne dál bez jakéhokoli umělého popostrkování, tedy až na to, že za všechno můžou hodinky. Naprostá paráda a pět hvězd jak vyšitejch.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Vždycky mě pobaví. A hlavně Chuck Norris napočítal do nekonečna, dvakrát!

Stalo se (2008)

Naděje umírá poslední, buhužel však zdá se, že umřela s posledním Shyamlanovým eko filmem. Začlo to Vesnicí a končí to slátaninou Stalo se... Kde jsou ty doby kdy mu stačila trocha náznaků, stínů a byli sme všichni hotový z toho co se to děje. Těd nám to všechno servíruje v plný parádě v podobě litrů krve až se člověku chce brečet nebo smát, v tomhle případě je to úplně jedno. Film je bez jakéhokoli ducha, nápadu, pointy či nedej bože nějakého úchvatného zvratu či spíše zvratku. Samozřejmě je zde pár chvilek, které za něco stojí např. ta bába v noční košili:).ale jinak nic, prázdno, nuda, škoda. Tak snad příště.Naděje umírá pořád poslední.

Sunshine (2007)

Velice originální ztvárnění neoriginálního tématu. Úplně mě odrovnala audiovizuální stránka Sunshine. od skafandrů po zahradu. Psychologická atmosféra vás vtáhne přímo do lodi a už si to šinete přímo do středu slunce ani nevíte jak.