Freddy versus Jason (2003)

Myslel sem, že bude zábava pozorovat tyhle dva chlapíky při setkání na čaji o páté, ale nestalo se tak. Samozřejmě sem od toho nečekal zázraky, to je jasný, ale tohle byla kurevky podělaná slátanina.Na konci sem se párkrát zasmál a tim to haslo. Dvě hvězdy dávám jenom proto, že si Freddy uchoval svůj suchej britskej humor.

Krvavý Valentýn (2009) odpad!

Sakra, kdyby prachy vynaložený za tuhle hovadinu dali mě, tak by udělali líp. Nechápu jak někdo v dnešní době může natočit, tak naivní a stupidní hovadinu.A nejhorší je, že to brali fakt vážně

Valkýra (2008)

Špetka napětí tomu jestě chyběla,i když to bylo možná tim, že dopřepu víte jak to dopadne, ale jinak to bylo velice ucelený drama, který neztrácelo na tempu až do konce. I Cruise tady má za sebou velice zdařilej počin. Valkýry byla cejtit ta skopčácká preciznoust a to se mi líbilo. Good work.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Nuda,nuda, nuda. Nejdelší záběry, kdy čekáte na "neočekávatelné, spousty zmatečnejch záběrů a prořízlejch hrdel. A čornutý brnění a hrad z Pána prstenů 2. Nekoukejte na to, ušetříte si tim 90 minut života...

Strážci - Watchmen (2009)

Myslim, že bez přečtení komiksu si to rozhodně neužijete tolik, jako když přesně víte o co jde. Film vykreslil hrdiny přesně takový jaký jsou a příběh naštěstí taky nedoznal žádnejch změn, takže dávám pět hvězd. Samozřejmě můžeme tvrdit jak tvůrci filmu mohli zahrnout svojí kreativitu a příběh a ztvárnění poupravit podle obrazu svého, ale kdyby se tak stalo, mohlo to dopadnout špatně a to by to teprve Moore poslal s plnou silou do prdele. Jinak podle mě nejlepší natočenej komiks vůbec..

Pochyby (2008)

Pro mě to bezpochyby byla nuda, ale chápu, že se přesně tenhle styl může někomu líbit

Spirit (2008)

ujetý, kýčovitý, zábavný, nadsazený, absurdní, béčkový, náký hlášky taky byly---přesně takový, jaký maj comicsy bejt...koho zajímá, proč je spirit nesmrtelnej, koho zajímá, že tam není žádná výrázná myšlenka (to se radši kouknětě na něco zfilmovanýho od J.J. Rouseau,aha, že nic takovýho neni?!)...Dyk je to comics kurva. stačí, že zrovna v tomhle comicsu víte kdo je dobro a kdo zlo a nic jinýho neřešíte...Myslim, že se na to určitě ještě několikrát podívám, na rozdíl od temnýho rytíře. A příjde mi, jen tak mimochodem, že většina uživatelů se na filmy nedívá jen proto, aby se pobavila, ale hlavně, aby k nim mohli napsat nějakou kritiku.