Ruka mrtvého muže (2008) (TV film)

Na televizní film docela slušný western i když v něm trochu více brutálně upřednostňovaná výstavba železnice, kterou však ve filmu ani neuvidíme. Casper Van Dien dobrý a celkem obstojně tam hraje i Ernest Borgnine v té době ve svých neuvěřitelných jedna devadesátí létech.

Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)

Jedná se o specifické komediálně pojaté krimi. Mě se seriál líbil. Je i zajímavé, že jsem se u tohoto seriálu o proti některým věhlasnějším ani nenudil. Možná je to tím, že tenhle seriál je pozitivně laděný.

Hrdinové a zbabělci (2007)

Tenhle film je více politický, než akční. Trochu připomíná americké filmy, které se točily zhruba před třiceti a čtyřiceti léty, které kritizovaly soudobý americký systém a americkou vládu, že je něco špatně. U nás se takové filmy zatím netočí a to je podle mě velká chyba.

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Obdivuji tohohle Francouzského kuchaře, který cestuje po světě a kromě vaření ochutnává tamní speciality, na které bych si sám netroufl, ani kdyby mě nutili.

Tajemství mé dcery (2007) (TV film)

Chtěl jsem dát původně 4 hvězdičky, ale po přečtení některých komentářů, že zpracování je slabota, dávám 5. Nejenom, že slabé zpracování si představuji úplně jinak, ale taky jsem měl možnost i mnohokrát vidět.

Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)

Bohužel kvalit seriálu např. Kapitán Kloss nedosáhl. Jednotlivé scény jsou příliš dlouhé, kde se nic neděje. Události na přeskáčku taky kvalitě nepřidávají. Seriál byl jistě nákladný už kvůli kulisám a postupně se v dalších dílech lepší, ale i tak by to chtělo lepší herce. Škoda nevyužitého potenciálu. Nicméně předražený "velkofilm" Lidice, proti tomu působí, jako nízkorozpočtový film.

13. komnata - 13. komnata Daniely Filipiové (2007) (epizoda) odpad!

Nevím, proč tahle paní vůbec figuruje v pořadu 13. komnata. Vždyť postižených lidí v ČR jsou tisíce a jsou mezi nimi mnohem prospěšnější pro tuto zemi, než tato dobře placená ikona jedné morálně pochybné politické strany.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Než tohle, tak se nemělo točit nic. Naprosto nepovedené, bezduché, bez humoru o ničem, pokus za každou cenu něco natočit. Tenhle film si do knihovny nedám.