Critters 2 (1988)

Malí kulatý nenažraný ježíci sou tu a zas žerou všechny/o :D

Gremlins 2 (1990)

Je tu pokračování a vydařené sice originalita je fuč,ale pořád se to dá rozvíjet co se asi stane zeleným příšerkám když pozřou pár lahviček s různých pokusů??? (Gremlinonetopejr,inteligent,Spidergremlin,Gizmorambo,Pamelogremlinka:)

Gremlini (1984)

Začíná to asi jedním krámkem kde si jeden pán koupi roztomilí zpívací zvířátko z několika důležitými pravydli za 1 nekrmit po půlnoci ani kdyby prosil za 2 nesmíteho namočit za 3 chraňte ho před přímým světlem Co říkáte snadné ne? Ale nehody se stávají pořád nemyslíte? Gizmo se na močí a začne se malinko rozmnožovat,ale né v hodné roztomilé příšerky ,ale v příšerky lstivé, chytré,nenažrané:) Příšerky si šoupnou hodiny klučina v nevědomí je nakrmí a ejhle máme tu zámotky pak zelené příšerky a právě tady teprv začíná mela ...........................:D

Critters (1986)

Tak to je můj horůrek malí šmejďi co sežerou a rozmlátí vše co jim pod ruky vleze.Hlásky k pokukání a jejich likvydace je ohromná. Ale musím dát o jednu hvezdu míň pač je to kopírování Gremlínů,ale já to beru jako úspěšné pokračování,ale pouze jen 1 a 2 díl pak uš to de skopce.

60 sekund (2000)

Tomu říkám káry:)

Striptýz (1996)

2 hvězdičky za sexi tělo + její tanec:)

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Tak tomu říkám pořádný kus akce:) Bruc Willis se překonává :)

Doom (2005) odpad!

Další herní titul je v háji. Doom mohla být táková pecka jako slavný Alieni no co dodat víc další hit pohřben

Spider-Man 3 (2007)

Proč proč mohl to byt nejlepší serie,ale to tvé protahováni a snažení narvat a protahovat scénář je hnus.(čau prý nemáš rád spidyho poď rozbijem mu hubu) 2 záporáci se potkaj pozdravý se a sou hned kamarádi hihihi