Deník princezny (2001) odpad!

Velké NIC. Závěrečné "zvednutí nožky" mi připomělo našeho pejska, když zlomyslně močí na sousedovic plot. Pitomost největší, možná pokud ste holčička pod dvanáct let a vaše iq je nižší, mohlo by se vám to líbit.

Predátor (1987)

Jedna džungle, pár chatrčí, stovky zbraní, spousta drsných hlášek, dva vtipy o kundě, kopa neschopných vojclů, jedna sympatická asiatka, cca šest vycvičených zabijáků, jeden predátor a jeden Arnold Schwarzenegger. Protřepat, nemíchat ... a máme tu obrovskou klasiku a jeden z nejdůležitějších filmů mého dětství, Arnold je zkrátka Bůh a predátor má hezkej kukuč :), na Boha však v boji stačit nemůže.

Drak přichází (1973)

Zápletku musí ocenit každý milovník akčních filmů .... zlý padouch, který byl dříve hodný a cvičil ho ten stejný mistr jako hlavního kladného hrdinu, přešel na temnou stranu síly. Navíc si zakoupil vlastní soběstačný ostrov na kterém zakázal veškeré pistole, aby se všechno vyřizovalo pěkně ručně a jako na potvoru zde postavil školu bojových umění se stovkami cvičenců. Mimoto jeho strážce zabil hlavnímu hrdinovi (také mistru bojových umění) sestru a navrch ještě pořádá turnaj BU na který přijedou mocní bojovníci. Hlavní klaďas je vyslán na turnaj se skrytými cíli, má například navázat kontakt s pohlednou tajnou agentkou a zjistit nějaké to info. Starý mistr dá našemu nadřenému klaďasovi moudrou radu, kterou využije kde jinde než ve finálním souboji s hlavním padouchem.... jak to asi dopadne, co myslíte ? Osobně jsem nic profláklejšího a "jasnějšího" neviděl, je tak zřejmé kam to směřuje, naštěstí v tomto snímku to není zápor, ale klad :). Bruce dá hned v první scéně najevo kdo je nejlepší a dva vedlejší hrdinové se v krátkých intro scénkách také neukazují jako nějaká ořezávátka. Samotný film je pak na bojovky skoupější než by se mohlo zdát, naštěstí Bruce je kurevskej frajer. Řada silně přehnaných keců a výcvikových rad, to k tomu zkrátka patří ... klasika, samozřejmě to nesmíte brát tak vážně :) (Imouse) .

Bio Ráj (1988)

Pokud existuje jeden film, který by měl uznávat a ctít každý pravý filmový fanoušek, pak je to asi tenhle. Krása ve filmové podobě, opravdový unikát na který by se měl každý podívat. Dokonale natočený a napsaný příběh s fantastickými hereckými výkony, který sledujete za zvuku nádherné hudby.

Tváří v tvář (1997)

Dobrý USA Woo, proti HK období ale naprostý výsměch. Navíc ani součet dvaceti Travoltů a třiceti Cagů neni lepší než polovina Chow Yun-Fata. :)

Mafiáni (1990)

"A teď jsem průměrný nikdo ... "

Ples upírů (1967) odpad!

Tak jsem zase asi viděl něco jinýho. Tenhle film je skutečný odpad, není v něm ani jedna jediná věc za co by si zasloužil aspoň jednu hvězdičku. Není to zábavné ani jedním způsobem. Polanski to špatně natočil i zahrál. Upíry mám rád, ale tohle je vysloveně fiasko, ani komedie, ani horor. Během sledování jsem ani nepomyslel na to, se zasmát. Nuda, humus, bez přehánění jeden z nejhorších filmových počinů co jsem kdy viděl.

Komando (1985)

Mrtvol je správně přehnaně moc, hlášky jsou správně zábavné, je jich hodně a určitě je nezapomente, nepřátelé jsou správně k ničemu, Arnold je správně nezastavitelný a jeho dcerka je správně nadsazeně drsná. Na komandu je všechno správné. Je to klasika. "Kde je Sully?" "Pustil jsem ho"