ThulsaDoom

Česko
Student, 19 let

• 20.10.2019  17:00
    Predátor (1987)

I ain't got time to bleed

• 24.9.2019  12:09
    Lajna - Pacient (S02E01) (epizoda) (2019)

Bohužel už příliš přehnané.

• 13.9.2019  08:00

Nejlepší konec v historii kinematografie. Nejlepší konec v historii kinematografie.

• 23.8.2019  20:33

Lepší než originál....Ne, jako je to hrozná sračka, ale párkrát jsem se zasmál, takže *

• 22.8.2019  19:08

Tady asi většina intelektuálů nechápe, co je to parodie..

• 17.8.2019  10:49

POZOR SPOILERY Tenhle film si Tarantino vážně natočil sám pro sebe. Tak 90% scén není vůbec podstatnejch pro děj, což by mi ani nevadilo, kdyby ty scény byly dobrý, což náky jsou, hlavně na začátku, kdy na diváka dolehne ta atmoška 60. let, která je super, ale potom tam bylo tolik scén, který jsem jako fakt nepobral. Třeba scéna na Spahnově ranči. Tam je několik minut budovaný napětí, že něco není v pořádku. Hipíci tvrdí Pittovi, že ten děda spí, aby pak mohl večer čumět na telku, Pitt tomu samozřejmě nevěří a tak se jde na protest hipíku podívat na vlastní oči. A ten děda fakt spal, aby se mohl potom koukat na tv, takže to je přesně tak, jak hipíci tvrdili, tak jako wtf? K čemu teda ta scéna byla? K čemu to budovaný napětí? Potom scény se psem + Brucem Lee. Proč udělal Tarantino z Leeho takovýho kokota? Proč jako? A to jak dělal ty divný zvuky při souboji, to je tak nízkej humor, že bych to od Tarantina nečekal. Stejně tak scény se psem, jako pěkný, na nějakej rodinnej film, ne na film od Tarantina, ten má (nebo asi měl) podle mě na víc. No a největší problém mám s Mansonovou sektou. Manson tam byl doslova jednou, jeho sekta dvakrát a byli z nich udělaný totální čuráci. Jako říkal jsem si, že je dost možný, že si okolnosti vraždy Sharon Tate Tarantino trochu upraví, podobně jako to udělal v Inglorious Basterds, ale že z vraždy ženy, která byla ještě k tomu v 9. měsíci těhotenství, udělá takovou parodii, to jsem vážně nečekal. Z celý tý sekty udělal neschopný idioty, hlavně teda z Texe, kterej v reálu zabil 5 lidí. A samozřejmě tam musel Tarantino nacpat tolik naprosto přehnanýho násilí...Podle ostatních komentářů je tohle typický Tarantino, ale to fakt není. Možná tak poslední roky, to jo, ale dřív Tarantino ve svých filmech takhle zbytečně přepálený násilí opravdu neměl. Musím ale uznat, že ta scéna s plamenometem byla vážně cool, ale to finále, který bylo neskutečná fraška, vážně nezachrání. Zajímalo by mě, co si o tomhle filmu myslí sám Polanski, popřípadě příbuzní Sharon Tate.... ** dávám za atmosféru konce 60. let, DiCapria, pár dobrejch scén a za krásnou Margot Robbie, která tam ale vlastně byla úplně zbytečná.

• 15.8.2019  15:48

Herzog a spol to měli snad ještě těžší než Fitzcarraldo

• 11.8.2019  12:25

"Wenn wir das Meer erreichen, werden wir ein größeres Schiff bauen und damit nach Norden segeln, und damit Trinidad der spanischen Kronen entreißen. Von da aus werden wir weitersegeln und Cortés Mexiko wegnehmen. Was für ein großer Verrat wird das sein! Dann werden wir ganz Neuspanien in der Hand haben, und wir werden Geschichte inszenieren, wie andere Stücke auf dem Theater. Ich, der Zorn Gottes, werde meine eigene Tochter heiraten und mit ihr die reinste Dynastie gründen, die je die Erde gesehen hat. Zusammen werden wir über diesen ganzen Kontinent herrschen. Wir halten durch. Ich bin der Zorn Gottes. Wer sonst ist mit mir?"

• 11.8.2019  12:14
    Kmotr (1972)

"It's not personal, Sonny. It's strictly business."

• 8.8.2019  14:32

Naprosto geniální a průlomové dílo své doby, ze kterého si toho hodně berou i dnešní filmy. Například Rocky tento film naprosto vykradl..

• 2.8.2019  23:31

Moje nová nejoblíbenější superhrdinka. Doufám, že udělají pokračování :)

• 21.7.2019  20:12

Viděl jsem jen posledních 15 minut, ale to mi stačilo.

• 21.7.2019  15:50

Proč ten konec musel být taková blbost? :(

• 30.6.2019  19:26
    Stalker (1979)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl. Možná úplně ten nejlepší.

• 29.4.2019  11:27
    Ruhm (2012)

Film skládající se z několika spolu skoro nesouvisících nezáživných příběhů. Strašná nuda a to, co mělo být vtipný, bylo spíš trapný. Někdy mi to připomínalo takovej německej Kameňák..

• 9.2.2019  10:56

je to až moc gay