Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
clubcannibal
Michael
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Dokumentární
Sci-Fi
film
seriál
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Svatá hora
(1973)
Herz aus Glas
(1976)
Rocky IV
(1985)
Třinácté patro
(1999)
Matrix
(1999)
Sametová extáze
(1998)
Beze mě: Šest tváří Boba Dylana
(2007)
Pro hrst dolarů
(1964)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Mlha
(1980)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
movie
MKLSKY
xiu
fararr
Časové pásmo bylo změněno