Novinkový mix (2018) (pořad)

Na začátku to bylo opravdu skvělé bohužel to nevydrželo.  Zmizela pravidelnost a vlastně mě mix přestal zajímat a našel jsem si něco jiného.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Opravdu skvělá parodie, která má připravit fanoušky Tolkiena na ten nový seriál co bude taky od amazonu z tohoto světa. Počkat? tohle byl ten seriál ? chrrrrr tfuj

Válečnice (2022) odpad!

Nezajímá mě že je film z afriky nebo z nějaké jiné pr...to co mě ale zajímá že proč je tam tolik afroameričanů v hlavních rolích. Kde je aspoň jeden asiat - jedna bílá silná žena a jeden muž ? Být natočen film kde jsou jen bílý byl by to skandál a největší rasizmus ale pro ně to naopak asi neplatí co ? Totální sračka jo a ten film je taky sračka co překrucuje historii.

Sandman (2022) (seriál) odpad!

Komiksy Sandman patří mezi jeden z mých neoblíbenějších a proto bez problémů přiznám,že obsazení postav mě prostě nasralo. Proč se prostě nemůžou obsazovat herci aby seděli s komiksovými postavami. Rád bych aby byl seriál ale prostě ne.

Stranger Things (2016) (seriál)

Podle hodnocení něco skvělého, ale do toho má ST dost daleko. Obrovské zklamání.

Anne Boleyn (2021) (seriál) odpad!

Nechtělo se mi už na tuto stránku chodit,protože nový vzhled ale kvůli tomuhle se sem přece jen ještě podívám.  Moje otázka je prostě proč ? proč ? a znovu proč? příšerné ve všech směrech.

Enola Holmesová (2020) odpad!

Těšil jsem se,ala opravdu mě to prostě nebavilo. Daleko raději bych si dal třetího Sherlocka s RD než tuhle nevtipnou sračku.

Vratné lahve (2007)

To je zase blbost proč se postava Svěráka nevykašlala na tu hnusnou Kolářovou a nešla si pořádně užít život s postavou Nely Boudové která má ve filmu skvělé ehm prostě vypadá super. Škoda být to tak bylo by to podařené.

Prokletá (2020) (seriál) odpad!

Totální sračka která prostě musí být taková jak dnešní doba káže takže všechno sluníčkový a naopak. Byl jsem donucen zhlédnout kompletní první řadu a nic víc jak odpad si to nezaslouží.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Tak tu máme zakončení té nové shit trilogie a áno je to stejná sračka jako ty dva předchozí díly.