Podfukáři (2013)

Matty to vystihol uplne krasne, dakujem za vystizny koment!

Kandidát (2013)

Takze velmi velmi prijemne prekvapenie, isiel som trosku s malou dusickou do kina, ale na konci ->spokojnost:). Cely film podla mna tahaju vyborni Herci a to Kubovcik a Majesky pacil sa mi aj Dlouhy. Spad to ma dobry, co sa mne lubilo bol ten humor a co sa asi nebude vacsine pacit aj tie nadavky, ktore boli casto trefne pouzite. Pretoze, povedzeme si uprimne, ked sa clovek poriadne nahneva nepouzije predsa, ze sa to poser...lo/do ale p..i , nepovie na nejakeho hajzlika chujo ale k....t . Osobne si nemyslim, ze ich tam bolo priliz, kedze pri porovnatelnom zanri v US filmoch je tych "fackingov" vo filmoch neurekom, len sa mi zda, ze to tak SK/CZ divak nevnima...Co ma taktiez potesilo bola kamera a strih.

Millerovi na tripu (2013)

Sudeikis zrodeny pre komedie :D, najlepsia aku som za posledne roky videl!

Nákaza (2011)

Ach jaj neviem neviem, prislo mi to nejake nemasne/neslane a tu rolu Damona, by som zahral aj ja, resp. tam nebolo co hrat :D

Love (2011)

Huh?nieco mi uslo?...

Týden bez závazků (2011)

Protichodne reakcie su pochopitelne, co je pre niekoho nechutne a trapne tak pre mna to bolo super vtipne:D, pri komedii sa mam smiat a pri tejto sa mi to darilo, takze spokojnost. Apropo Jason Sudeikis sa mi zacina v komediach pozdavat:)

Hlavně nezávazně (2011)

No komických situacií ako šafranu a romantiky ešte menej> celkovo nuda, s takým obsadením to malo byť o triedu lepšie.

Zelený sršeň (2011)

Slabsie tri akosi mi to nesadlo:) aj ked par vtipnych scen sa tam naslo