CarnTheNunya

Česko
Nevím, co sem napsat.

homepage

• 30.6.2019  11:21

Bylo to napínavé, chytlavé, hraje tam zajímavá hudba, dokonce to bylo i ze začátku trochu vtipné, ale ten konec se mi jaksi nelíbil, takže sorry. Své kouzlo Kimi no na wa má, ale nějaká megabomba to zrovna není.

• 31.5.2019  16:35

Další zásadní anime kousek, který je opravdu povedený. Celé jsem si to užíval, prostě je to povedené, líbilo se mi to.

• 25.3.2020  22:26

J.C.Staff. Studio, které dokáže námět na dobré anime naprosto a doslova posrat (Druhá série One Punch Mana), ale zároveň studio, které mi teď dokázalo, že k sérii na které nepracuje od začátku, umí stvořit skvělé pokračování a ano, mluvím teď o KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World! The Movie: Crimson Legend. Humor je tu stejně geniální jako v seriálu a vůbec jsem se nenudil a dokonce jsem byl i lehce dojat, čili jsem spokojený. Doufám, že pokud se J.C.Staff jednou zase dostane k nějaké mé oblíbené značce, na které doposud nepracovalo, tak doufám, že to dopadne stejně dobře jako Konosuba.

• 11.5.2019  20:54

"I'm going to work you like dogs and make you earn your pay" "Howl, howl!"

• 18.5.2019  21:33

Dokonalá epizoda, ve které ukázali špetku Batouvi minulosti a udělali dobře, protože Batou je snad z celého seriálu nejlepší postava.

• 18.5.2019  18:46

Celkem nudná a ne moc zajímavá ukecaná epizoda, ve které se jen diskutovalo o Laughing Man incidentu a špekulovalo se tam. Už samotný název "CHAT! CHAT! CHAT!" naznačuje, že se tu bude pouze kecat a kecat. Update: Zvyšuji hodnocení po té, co jsem zjistil, že tahle epizoda měla nějaký smysl.

• 29.5.2019  17:01

Tohle anime je geniální. Je tam teda jeden slabší ukecaný díl, u kterého to sice mělo smysl, aby byl stvořen, ale je slabší. Jinak je tohle jedno z nejzásadnějších anime. A závěr je opravdu, ale opravdu napínavý.

• 10.4.2020  16:51

Miluju Ghost in the Shell a tento skoro tříhodinový sestřih hlavního příběhu první série se mi ohromně líbil a to natolik, že si ho dávám do top filmů. Proč? Protože už jsem to napsal v první větě. První série mi mohla seriál klidně dostat do oblíbených, ale byla tam pro mě jedna nepotřebná epizoda, ve které se vlastně jen kecalo o událostech hádám asi tak z první poloviny. Ale i tak je seriál výborná záležitost. A tenhle, sice sestřihový, ale výborný film, je taky výborný ( velice chytrá hláška :). A taky je to líp sestříhané než rekapitulační filmy Death Notu.

• 12.2.2019  17:42

Tak v kině toho moc nedávali a to co bych chtěl dávali pozdě. Tak jsem šel na LEGO® příběh 2 a moc zajímavé to teda nebylo. Děti s rodičema si film užívaly, ale já se u toho ani trochu nezasmál a do toho ještě jsem měl na klíně krabici s popcornem a když jsem se napil a chtěl jsem dát kelímek zpátky do držadla, tak jsem ho omylem zmáčkl a vyprskla z něho pepsi. Takže jsem se tam ještě k tomu všemu cítil trapně. Radši jsem měl jít na Ženy v běhu.

• 6.7.2020  22:06
    Lov (2020)

Kurník, to byla taková šílenost, že mě to dostalo. Lehce mi to připomnělo seriál z produkce Netflixu "Black Summer", který taky takhle často překvapil. A filmy/seriály, kterým zmatek neškodí a je tam, budu zřejmě mít rád. A další co kromě častého "surprise, motherfucker" na tomhle filmu musím vychválit je, že to nebyla nuda. Ono mě zajímalo, co že se tam děje a jak to dopadne (což bylo zřejmě způsobeno tím, že mi to doporučil člověk, který věděl, co mi má doporučit :D ). Což se mi u většiny filmů, jenž mají otravné šnečí tempo, nestává. Jo, bylo to pěkně divný a šílený, jak už jsem napsal, ale to možná filmu prospělo, prosil bych více takových snímků. Jen bych možná rád upozornil tímto komentářem ČSFD (pokud se to někdo z admin teamu čte) na to, že tohle rozhodně není horor. Každopádně, já si jdu prohlédnout filmografii režiséra a scénáristů. :)

• 21.4.2019  11:30

Viděno jen kolem půl hodiny a to mi stačí. Víc bych sám nedal.

• 22.3.2019  19:30
    Mirai nikki (TV seriál) (2011)

Dva geniální openingy, geniální postavy a jejich příběh, geniální hudba, skvělé a epické momenty, silné emoce. To je směsice něčeho, co mám rád, z čeho jsem nadšen, když to kdykoliv a kdekoliv, prostě v čemkoliv, vidím, a proto si tohle dílo zaslouží bez jakéhokoliv kompromisu plný počet. Na konci mne neskutečně srala Yuno a Muru Muru. Mojí nejoblíbenější postavou z celého seriálu byla asi devítka, tedy celým jménem Uryuu Minene. Hodně jsem si ji oblíbil, jedna z nejlepších postav vůbec.

• 19.7.2020  00:05

Osmnáct minut. Posraných a zbytečně vyplýtvaných osmnáct minut u takové sračky. To se takhle sešlo třináct režisérů a řekli si, že udělají jednu velkou adaptaci velice "humorných" povídek od čtyř spisovatelů. Mě stačily první dvě a kousek třetí, no a hned jsem se na to vybodl. První se ještě docela dala, ale to co přišlo potom... Nikdy více! :P

• 16.3.2020  15:05
    Mob Psycho 100 - Season 1 (série) (2016)

Mob Psycho 100 je sice dobrý, no na One Punch Mana nemá. On totiž Mob, jakožto seriál, neví čím chce být, jestli komedie, podivuhodná fantasy/sci-fi blbinka se zajímavou akcí, nebo temný shounen. Já od toho hlavně čekal dobrý humor, vzhledem k tomu, že je to od autora One Punch Mana, no a von se z toho nakonec vyklubal shounen, sice originální, ale shounen. No poslední dvě epizody to teda nakonec vyrovnaly na plné čtyři hvězdy, ale ne čisté.

• 23.11.2019  13:46

Tento anime film je spíš určen hlavně dětem, ale i tak je super a je povinnost pro každého fanouška anime tohle vidět.

• 28.9.2019  01:27
    NANA (TV seriál) (2006)

Úžasné anime, ale mohlo být ještě úžasnější, kdyby dostalo konec, i kdyby to znamenalo odklonění od předlohy. Kromě toho konce nelze najít žádné zápory. Songy jsou tu naprosto úžasné a i soundtrack je super. Humorné momenty jsou taktéž super. Rekapitulační epizody jsou taktéž výborné a celkem originální, na takové rekapitulace v anime jen tak nenarazíte. Celkově je můj dojem z tohohle anime jedině kladný. Ale ten konec bych si *@§!% hodně přál.

• 21.9.2019  20:45

Naprosto úžasné. Při sledování jsem měl doslova vyražený dech. Těším se na další epizodu.

• 28.9.2019  01:11

Otevřené konce jsou většinou to, co u anime nesnáším. Jak se zas vlastně začala Nana (Hachi) bavit s Nobuem? Co se stalo s Nanou Osaki? Jak to dopadlo s Renem, vzali se, nebo ne? A co Reira? Tolik otázek, přesto žádné odpovědi.... Jinak se mi poslední epizoda líbila, ale stále sem musím napsat, že kvůli tomu otevřenému konci jsem celkem nervózní.

• 24.9.2019  19:03

Nana Osaki je nejlepší postava z celého seriálu, toť vše k téhle epizodě.

• 2.3.2019  19:53
    Nisekoi - Season 2 (série) (2015)

Takže, stále tam kurde nemám žádný konec, ale za to přišlo velké zlepšení od minulé série. Na rozdíl od té první, tady kdybych nezadržoval slzy, tak bych klidně projevil emoce a to si pište, že se mi je chtělo projevit a tuším, že jsem se i u jedné epizody zasmál. Těchto dvanáct epizod působí jako OVA, ale jsou lepší než těch prvních dvacet (které si ale stejně pořád těch pět hvězd za to napínání zaslouží). Ale objevila se tu i vada, kterou nebudu do hodnocení počítat, protože tak byla asi od počátku svého příchodu zamýšlena jako vada. Tou vadou je Haru Onodera, ze které mne bolí hlava. Už od svého nástupu je ta holka otravná. No nic, už o ní raději nebudu mluvit. Musím taky pochválit naprosto geniální opening (ne, že by byly ty z první sérky špatný, ale mohly být lepší). Tak snad bude ta třetí série (a i s koncem, pokud možno).

• 31.1.2019  18:32
    No Game, No Life (TV seriál) (2014)

Tohle nejde popsat jinak, než že je to geniální!

• 14.2.2020  14:21

Jako jo, film je to docela dobrej, ale konec mě zrovna moc nenadchl, stejně jako v knize. Asi je to tím, že ten konec ve mně moc velké pocity nevyvolal. Rozhodně to není špatný, ale nejlepší taky ne.

• 18.1.2019  07:07
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Jen tak náhodou jsem narazil na toto anime a nelituji. Akce je výborná, příběh je zajímavý a humor, no humor, ten je nejlepší! Prostě se mi hodně líbilo to zpracování té parodie na superhrdiny. Hlavní postava celého seriálu, Saitama dokáže opravdu hodně rozesmát. Od druhé série mám velká očekávání. Update: Tak druhá série je jeden obří omyl dámy a pánové! Hvězda dolů.

• 2.7.2019  22:58
    One Punch Man - Season 2 (série) (2019)

Popsatelné pouze jedním jediným slovem: tragédie. Update: Přidávám jednu hvězdu za to, že humor zůstal stejný jako v první sérii (pár epizod druhé série teda nic moc, co se týče humoru, jinak ok) a to je jen dobře. Prosím, jestli bude třetí série, tak ať se jí chopí jiné studio než J.C.Staff, protože to zbytečně natahovali a při poslední epizodě na to doplatili.

• 16.1.2020  17:02
    Overlord - Season 3 (série) (2018)

Tak jsem se konečně dostal ke třetí sérii Overlorda a jsem celkem spokojený. Jen mne trošku bolelo u srdce, že už se z Ainze stal hajzl, jelikož v prvních dvou sériích jsem fandil jen a pouze jemu, páč to byl takový záporák, kterému jsem dokázal fandit. Jinak si třetí série si udržuje kvalitu těch předešlých, takže plný počet tam rozhodně pálím.

• 8.3.2020  16:27

Nejsem masochista, takže jestli tohle dokoukám, tak ze mě bude hrdina.

• 19.7.2019  22:05
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Celkem dobrej sitcom bez pevně daného scénáře. Doporučuju, pokud se chcete udusit smíchy.

• 12.10.2019  13:18

Kvalitu tohohle filmu nelze popsat bez toho, aniž bych při psaní nechytl amok. Jsem nadšený. Docela mne překvapilo, že ten gore nebyl cenzurovaný (Tokyo Ghoul určitě poslouží jako dobrý příklad cenzurovaného anime). Songa "Namae no nai Kaibutsu" od skupiny EGOIST potěšila (byla to i závěrečná píseň první série). Těším se na třetí sérii.

• 20.10.2019  15:43

Když jsem poprvé slyšel o Re: Zeru, tak mne tohle anime moc nezajímalo, ale když se to líbilo jednomu mému kamarádovi (jen aby bylo jasno, tím kamarádem nemyslím někoho, koho mám zde na ČSFD přidaného v oblíbených uživatelích), tak jsem se na to rozhodl podívat taky. A nelituju. Je to výborné, užil jsem si to, hlavní hrdina je uvěřitelný a někdy jsem s ním i soucítil a prožíval některé situace, některé jsou navíc fakt fest drsné (měl jsem to štěstí, že na kissanime.ru mají i necenzurovanou verzi). Nápad, že se po své smrti hlavní hrdina vrátí zpět na určitý "bezpečný bod", se mi taky líbil. Dál se tu rozepisovat asi nebudu, jelikož to jediné, co můžu na závěr říct, je už pouze "líbilo se mi to, těším se na druhou sérii, pokud bude".

• 21.6.2019  14:43
    Sakurasó no pet na kanodžo (TV seriál) (2012)

Spíše jsem čekal více komediální záležitost, ale jsem spokojený a nadšený. Navíc tu jde vidět, že pro hlavní postavy ne všechno dopadne dobře a někdy mi fakt takového Soraty nebo Aoyamy bylo celkem líto. Někdy mne docela často sralo, jak se některé postavy chovají. Rád se k tomuhle někdy vrátím.