Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Fantasy
  • Sci-Fi

Poslední recenze (170)

plakát

Levius (2019) (TV seriál) 

Je taková škoda, že jsem si na tohle neudělal čas dřív, protože se tady Levius fakt tomu Netflixu povedl, Je napínavý, má dobrý soundtrack, který se sice místy opakuje, ale co víc lze chtít po seriálu o pouhých dvanácti epizodách a minutáží okolo 24-27mi minutami a také má celkem dobrou 3D animaci. Ta animace sice není eméjzing a hustožůžokrutopřísná a do celovečerního filmu pro kina by se asi nehodila, ale hezky se na ni kouká. Postavy jsou zde dobře napsané a bavily mě dialogy mezi nimi, takže mám málo co vytknout. Kvalita není na začátku moc vysoká, to ovšem neznamená, že byste se na seriál měli hned ze začátku vykašlat. Pravda, klišé tam najdete, ale proč vlastně řešit, zda je to moc klišé nebo ne, či co je to za klišé a špatné je? Cokoliv nového se automaticky může proměnit v klišé, protože si může vždy někdo vzít inspiraci a vytvořit něco podobného. A vždy existuje šance, že si nějaký klišé film nebo seriál užijete, protože vás může zaujmout, jak s tím nebo těmi klišé pracují. Já bych třeba neuvěřil, že mě někdy zaujme nějaký sportovní film nebo seriál. A bum, teď se to stalo. Jsem spokojený. Za pět slabších hvězdic.

plakát

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 

Tož teď na cestě zpět, opět autobusem RegioJet, jsem se musel nějak zabavit, tak jsem si tam prohlížel kategorii komedie a při zahlédnutí tohoto filmu jenž jsem toužil vidět a dokonce bylo možné ho vidět i v originále jsem byl mile potěšen a řekl jsem si: "Kurník jó, to musím konečně někdy dát!". A je to tu. Jsem spokojen, ne-li rovnou uspokojen kvalitou filmu. Je škoda, že jsem neměl čas a možnost film podpořit návštěvou kina. Parádní audiovizuální orgie, humor je nenucený a není přehnaný, naopak je hezky úsměvný a hlavně emotivní stránka je úžasná! Tenhle film funguje a to přesně tak, jak byl nejspíš i zamýšlen. Nezbývá mi nic jiného než plná palba.

plakát

Pátý element (1997) 

Celkem pozitivní film, který mě ale moc nenadchnul. On je Pátý Element celý takový divný. Kdyby to mělo větší šťávu, tak by to bylo aspoň na čtyři hvězdice, ale Bruce Willis s Millou Jovovich to nezachránili. Takhle je to ve výsledku béčko k občasnému pousmání nad hláškami, které se dá použít jako pozadí k dělání jiné činnosti. Ale ten závěr, jo, ten je napínavý, pěkný a funguje.

Poslední hodnocení (3 327)

Naruto: Šippúden - Kiri no naka de (2009) (epizoda) (E100)

26.07.2021

Naruto: Šippúden - Arekurū Bijū (2009) (epizoda) (E99)

26.07.2021

Teorie velkého třesku - Série 6 (2012) (série) (S06)

26.07.2021

Naruto: Šippúden - Arawareta hyōteki (2009) (epizoda) (E98)

25.07.2021

Naruto: Šippúden - Ranhansha no meikyū (2009) (epizoda) (E97)

25.07.2021

Naruto: Šippúden - Miezaru teki (2009) (epizoda) (E96)

25.07.2021

Naruto: Šippúden - Futatsu no omamori (2009) (epizoda) (E95)

25.07.2021

Naruto: Šippúden - Ame hitoyo (2009) (epizoda) (E94)

25.07.2021

Naruto: Šippúden - Kayoiau kokoro (2009) (epizoda) (E93)

25.07.2021

Reklama

Poslední deníček (5)

Já VS Nová ČSFD

Ti co mě sledují si asi mohli všimnout, že už nejsem moc aktivní. Mám k tomu hned dva důvody. Ten první je samozřejmě absolutně zbytečný návrat do škol, když už se blíží konec školního roku. A ten druhý je samozřejmě to, co se stalo s touhle stránkou. Obyčejný slušný člověk by řekl, že se POMO zbláznil, když vypustil do světa tenhle hnůj, ale já bych řekl, že se úplně po@*al. Na hlavní stránce se mi zobrazují hned čtyři kategorie nových komen- ach kua pardon, vlastně recenzí! Tou první jsou recenze mých oblíbených uživatelů: OK, ale pak tam mám "Nové recenze spřízněných duší". Já bych jen rád podotkl, že celý ten algoritmus, kterým se ty spřízněné duše vybírají je totální pixlovina, protože jestli není, tak to pak mám toho teda hodně společného s dalšími padesáti lidmi jen díky tomu, že jsme všichni společně ohodnotili tři americké koniny a každý jsme tomu dali diametrálně odlišný hodnocení.  A pak jsou tu dvě další: "TOP uživatelů" a "nováčků". Když už se ten náš slováko-čech rozhodl to takhle rozdělit, tak proč tam na hlavní stránce není něco mezi tím? Proč si to musím tupě rozklikávat a měnit na všechny uživatele? A jakej to mělo vlastně smysl rozdělovat? Hmmmm, to je mi to ale záhada! Dále je tu stará dobrá "Aktivita oblíbených" a nově také "Upozornění Chci vidět". Já mám pocit, že se to dalo sloučit v pohodě do jednoho. "Rrrrrrecenze" (já jsem si to prostě nemohl odpustit :) a příspěvky do deníčku musím psát v jakémsi spešl okénku, které se mi otevře uprostřed stránky, což je absolutně k ničemu změna. Okénko, co slouží k hodnocení bylo schované do číčoidního panelu, díky čemuž jsem se taky ku*@evsky vy!?al na hodnocení a nejspíš v tom také budu pokračovat. A taky mám pocit, že ten aktuální vzhled by mohl kdokoliv překreslit na papír podle pravítka. Už ani nemám chuť o tom dál hovořit, zkrátka a dobře jsem zklamaný a nevím, jestli tady chci být ještě dál aktivní, spíš sem budu chodit, jen měnit každý pondělí songu týdne, vybrat si něco z "Chci vidět" (kde stále ještě chybí vyhledávání podle země původu, jako vážně?)  a občas pokecat, ale hodnotit a psát "recenze", to už asi ne. Jsem si jistý, že spousta ostatních se cítí stejně nebo aspoň podobně jako já, vlastně jsem tím i trochu přesvědčený. A proč jsem si nepostěžoval v diskuzi "ČSFD 2021"? Už jsem to zkoušel, ale jistá osobnost, no, raději to nedopovím. :D Zatím zdar a mějte se dlouho a blaze.

EDIT 8.6.2021: Jelikož aspoň to políčko s hodnocením bylo přesunuto tam, kde by mělo býti, tak hurá, sláva, bába čurá, dědek prdí, fujtosmrdí, hodnotit moje maličkost bude nadále, protože aspoň něco se dalo do pořádku, jinak je možná až moc věcí, co by se tu mělo změnit a doladit... 

Reklama

Reklama