Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Fantasy
  • Drama

Poslední recenze (80)

plakát

One Piece - Ore wa Luffy! Kaizoku ó ni naru otoko da! (1999) (epizoda) 

Jediný problém, který s touhle epizodou mám je, že to nezačalo první kapitolou mangy, ale hned začali až tou druhou. Jinak je to docela pěkné a udělalo mi radost, že staré díly mají i remaster do 16:9 rozlišení. A taky je zajímavé, že se rozhodli do první epizody lehounce zakomponovat jistou postavu, která se jinak poprvé v manze objevila trošičku později. Asi nebudu seriál sledovat celý a zůstanu u mangy, ale nějaké dobré epizody si rád pustím.

plakát

Komi neumí komunikovat - Série 1 (2021) (série) 

To takhle při brouzdáním Netflixem přemýšlíte, že se kouknete na nějaké anime, ale nevíte na které a zrovna narazíte tady na Komi, která neumí komunikovat, ale stejně dokázala okouzlit celou školu a i zjevně spoustu diváků včetně mě, i když ne tolik jak by asi chtěla. Má to zajímavý nápad, má to zábavný děj, dobře napsané charaktery a animace je tu taky celkem OK. Ten nápad mě zde celkem bavil a občas jsem se i zasmál. Celkově mi to přišlo fajn.

plakát

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022) 

To se takhle úplnou náhodou stalo, že jsem se ocitl v kině na novém filmu o Black Pantherovi, který většinu času ani není o Black Pantherovi, kvůli čemuž jsem také očekával, že to bude tragédie a to sice buďto velice cringe tragédie, nebo velice nudná tragédie. Nakonec to dopadlo tak, že je to průměrný zábavný film, který ale tahá dolů dost nezajímavá a mdlá akce a taky nefunkční vážná/emoční stránka, která se snaží opožděně a prvoplánově těžit ze smrti herce Chadwicka Bosemana a vážně to nefunguje, jelikož většinu času jsem na to zíral jak "Bulhar do mlátičky". "Supehrdinské" příběhy jako takové mě asi po výborném Avengers: Endgame již víceméně omrzely a i tady Black Panther: Wakanda nechť žije není výjimkou. Ostatní Marvelovky po Avengers: Endgame mě popravdě ani nezajímají, protože čeho je moc, toho je moc a některé příběhy už by zkrátka mohly zůstat uzavřené, jenže takhle to dopadá, když jistý megakorporát nedokáže přestat dojit vše, co se mu dostane pod nos a celý Marvel opět není výjimkou, dokonce už ani japonské komiksovky nejsou výjimkou, sice se mi původní anime seriál Bleach moc zrovna nelíbil, ale je to značka, která spoustu lidí zajímá a to, že prvně u Disneyho nadšeně tvrdili, že na tom jejich Disney+ bude nová série Bleache dostupná všude včetně Evropy, tak si to dovedli pěkně posrat nedostatečně vyjasněnou licencí a tohle je zkrátka jeden z důvodů, proč se na celý Disney raději krásně vysrat. Kromě toho, že už nevědí čím lidi zaujmout a ještě k tomu je dokážou pořádně zklamat a naštvat, oni už ani neumí být moc kreativní a tenhle film je toho příkladem, protože na něm není nic, co by se dalo nazvat "zajímavé". Koukat se na to jakžtakž dá, ale při určitých scénách to vypadá dokonce jak cutscény z nějaké videohry, ne-li rovnou třeba starých dílů herní série Need for Speed jako je například Carbon. Nedá se říct, že by snímek nudil, ale taky se nedá říct, že by byl zajímavý na sledování. Dost mě mrzí, že na to jak je podle obsahu postava herce Martina Freemana popsána jakožto důležitá, tak je nakonec jeho role naprosto upozaděná a kdyby většinu scén s ním vystřihli, tak bych jakožto divák o nic zásadního nepřišel a bylo by o zbytečnost méně. Nového Black Panthera tahá nahoru jen tempo, při kterém ten film nenudí a taky hlavní záporák Namor. Místy jsem měl také pocit, že to jak to je celé černobílé tomu dost ubližuje, protože to pak působí jako "zlý okolní svět si chce podmanit bohatou zemi a z druhé strany zlí mořští lidé si chtějí podmanit celý svět, protože zlý okolní svět rád kolonizuje a zotročuje". Je to přeplácané a prázdné zároveň, což zní divně, ale je to tak.

Poslední hodnocení (3 564)

Reklama