Mortal Kombat (2021)

Žádnej zázrak, ale vlastně v pohodě. V minulosti jsem se k MK příležitostně nachomejtl jako Playstation hráč, takže bylo fajn vidět boje těch známejch postav a jejich fatality určitě nezklamaly! Tempo až skoro moc uspěchaný, řeči blbounký a nikomu jsem tam nic z ruky nezobal a vztah nenavázal, ale akce byla většinou enjoyable a pár epic momentů jako nástup Scorpiona na scénu byly fajn.. ač znova vidět nemusím, tak skalní potěší (a nepolíbení si na tom sotva něco najdou řek bych).

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Nám starším divákům to nedochází, ale pro mladou generaci z tohohle bude kult jako na přelomu tisíciletí Samotáři. Nás ten YouTube ještě v týhle míře minul, ale pro ně vzniklo něco svěžího a zábavnýho v rámci jejich MODLY, a v kombinaci se svižností, vtipem, odvahou a originalitou je to prostě super snímek. Kozub je génius a pár dalších mu zdatně sekunduje, velká škoda příliš zvrácenýho závěru, já mám silnej žaludek, ale vražedný sadistický porno a smích s cákáním krve do xichtu všech okolo bylo jenom hnusný, odporný, na hovno a ani za mák úsměvný, s tím jděte do prdele, škoda jinak by to byla čtyřhvězda.

Popelka (2015)

Řemeslně tomu nejde moc vytknout, dobře zvládnuté a díky bohu si to odpustilo muzikál na rozdíl od jinejch předělanejch Disneyovek. Nebýt naší Libušky, tak klidně možná nejlepší zfilmovaná Popelka.

Zahraj to znovu, Same (1972)

Když už vidíte pětadvacátýho Woodyho, začne se to přejídat (pokud ne, třetí hvězdu přidat). Na svůj rok vzniku určitě super humor, některé frky pořád výborný, jiný momenty už moc retro.

Pláž (2000)

Bejt teenka jsem mokrej až za ušima, ale nejsem a po dvaceti letech musim na tuhle rozpačitou kombinaci magazínu Bravo Girl, falešnýho Fight Clubu a překonanejch lacinejch iluzí o jakýmsi pseudo hipízáckým komunito-ráji z přelomu tisíciletí plnýho trapný hudby, retardovanejch postav a výbornýho Leova šílení v druhý půlce říct jen: OMFG WTF?

Centrální inteligence (2016)

Hlavní duo je suprovej tandem s dobrou chemií, celkově je to sice béčko ale na svou úroveň prvotřídní, vtipu i dobrejch nápadů je tam vícero.