Matrix Reloaded (2003)

Premejslim zda jsem někdy videl akcnejsi akční film, druhej matrix fakt jede bomby prakticky vkuse. Jasne jednička mohla bejt samostatný dílo, ale druhej díl ostudu neudělal.

The Wire - Špína Baltimoru - Divoké sny (2003) (epizoda)

"Řeky nech bejt, vynalezli civilizaci." "Jo? A taky šukání do prdele." Nad loděnicí se stahují všechna mračna a Frank míří do slepé uličky. Ziggy tu má poprvé lidský moment, že by mu jeden to nesnesitelný kokůtkování po celou sérii SKORO odpustil. Stringer hraje neskutečný makavelistický šachy, že by ale dokonce přehrál street smart Omara?? Muslimský bratr si tu i ve svém omezeném prostoru zachovává vysokou integritu a charisma. Série vrcholí a je to blaho.

The Wire - Špína Baltimoru - Poučení (2002) (epizoda)

Teda par prvních dílu si to sedalo pomalu, ale tu kvalitu tam cejtis a vydrzis to, a najednou zjistuju ze jsem totálně hooked on it! Mám novej oblibenej seriál.

Zpátky do školy - Antropologie (2010) (epizoda)

You think all dogs are boys and all cats are girls… There is no proof, have you ever seen cats penis?

Chris Rock: Bring the Pain (1996) (pořad)

V druhy polovině devadesatek byl Chris Rock největší stand-up hvězda a tenhle flák je toho skvělým zaznamem, přestože místy už je to kvůli out-dated referencím ne tak úderné, najde se tu hned několik legendárních bids který jsou věčný.

Smrtonosná zbraň (1987)

Nejlepší policejní duo na filmovym plátně! Díky jejich charisma a chemii je jinak obycejnej akčňák dobře koukatelnej i po víc jak 30 letech od vzniku, což se o spoustě osmdesatkovejch hitech už rict nedá.