Jak jsem poznal vaši matku - Série 4 (2008) (série)

Zhruba tohle období okolo půlky seriálu byl zlatej vrchol, doteky geniality mnohokrát v každým díle, a navíc to fakt lidem masově určovalo směr, trendy, mluvu, humor, všechno. Kdo zažil, ví dobre.

Iron Man 2 (2010)

Závody ve zbrojení made cool skrz Marvelovsky vymazlenou, svižnou a ohláškovanou popcorn friendly rutinu.

Jih proti Severu (1939)

Na tu dobu určitě skvělý, a i dneska to dáte, ale ta románová nekonečnost byla prostě moc náročná a jen proto už si to asi nikdy nepustím, každopádně jsem si rád doplnil filmové vzdělání.

Divergence (2014)

Puberťák může dát vyšší hodnocení, ale pokud nejste syn televizní rosničky a vesnického idiota, tak brzo shledáte, že koukáte na Stmívání ve sci-fi antiutopickém kabátu.

Městečko Twin Peaks - Série 1 (1990) (série)

Furt patřičně originální kousek v mnoha směrech, theme znělka se zapíše pod kůži, charismatický hlavní detektiv (Kapitán z HIMYM hah), ale jinak zub času hlodá, hlodá, hlodá - vystupování, chování a výroky většiny postav jsou velmi často extrémně blbounké. Jdu na druhou sérii, třeba se to ještě zvedne.

Hud (1963)

Blaho!

Proč? (1987)

V životě mi byl obsahově tak moc protivnej asi už jen Mechanickej pomeranč, proto ani nezvládnu pořádně zhodnotit, nic pro mě.