Je mi ze sebe špatně (2022)

neuprosne tryznive existencialni krvaceni Signe - cirkus sebestrednosti, narcisismu, mody, umeni, medii a socialnich siti dovedeny do velkolepeho extremu. freak show stvorena pro divaky, kteri maji radi satiru podavanou za studena.

On se bojí (2023)

brilantni, zabavny, vycerpavajici, vizionarsky film, plny krasne cerneho a absurdniho humoru => Joaquin Phoenix je skvely herec a Ari Aster zustava filmarem s jedinecnou vizi a talentem stourat do nasich nejvnitrnejsich uzkosti. 3h v kine utekly jako voda.

Sisu (2022)

vsechny cool veci jsou nasekane v zabavnem traileru. ve filmu jsou cool veci z traileru pospojovane primocarou nudou a absurdni nerealisticnosti, ktera po chvili zacne byt otravna => staci videt trailer.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

je to dobre udelane, ale doufam, ze timto prevarovani hadry skoncilo. je hrozne umorne divat se na porad to same dokola a jeste k tomu 169min - ty posledni schody si mohli odpustit.

Avatar: The Way of Water (2022)

clovek si muze vybrat u ceho stravi kus zivota... tohle se fakt neda. videt tenhle stupidni film do konce = cire utrpeni a promarneny cas. cgi, scenar, rezie, vsechno spatne, mel jsem velky problem u toho vydrzet - pretrpel jsem to, ale bolelo to. ...hodne.

Prokletí čarodějnice (2017)

kvalitni ambientni minimalisticky horror - smekam pred debutovym filmem Lukase Feigelfelda a tesim se na dalsi.

Erupce lásky (2022)

Jednou mě to zabije, ale to mě vůbec netrápí.