Rebel v žitě (2017)

Co je tohle za patetickou zbytecnost? Skoda, ze jsem si "The Catcher in the Rye" nestihl precist drive nez jsem videl tohle. @Danny Strong - diky, ze uz nemam zadnou chut ...si to precist. Diky za Kevina, ktery to drzi nad vodou a ktereho uz ve filmu asi nikde neuvidime, diky #MeToo PS: Tesim se na verbaluv koment .)

Silnější (2017)

netreba opakovat komentar od stephano, ktery to presne vystihuje - zbytecny film.

Druhá strana naděje (2017)

Malokdo umi skloubit aktualni deni a problemy spolecnosti s nenucenym humorem a hudbou tak, aby to nebylo trapne a kycovite, ale zabavne a prijemne. Aki to opet dokazal - nechybi tradicni davka cynismu a satiry, ani vypraveni obrazem, perfektni kamerou a strihem bez zbytecnych reci... a kdyz uz dialog, tak stoji za to. Nemluve o vybornem castingu .)

Dobrý časy (2017)

Spinavy neonovy trip; surove-syrova nocni jizda, vygradovana nabusenym soundtrackem od Oneohtrix Point Never.

Blade Runner 2049 (2017)

Filmovy balzam, s velkym citem vytvorena - esteticky nadherna - pastva pro oci. Skvely zvuk i soundtrack (+Dolby Atmos) doplnuji dokonalou atmosferu. Film roku!

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Na remasteringu a 3D konverzi do 4K pracovalo pres rok vice nez 1000 lidi, naklady presahly 6 milionu USD. Uz tak skvely akcni sci-fi film byl doveden jeste dal k dokonalosti. Po recenzi od Kamila Fily jsem cekal hodne, ale zazitek jeste predcil ocekavani - kamera je fantasticka, ve 3D verzi jeste umocnena.

Mountain: Life at the Extreme (2017) (seriál)

Vsechny 3 dily (Skalnate hory, Himalaje i Andy) radost pohledet. Porad lze objevovat a natacet nove veci, nebo stare zname veci z jine perspektivy - da to praci a zabere to hodne casu, ale vysledek stoji za to. Doufam, ze bude dalsi serie.

McCullin (2012)

misty je divak donucen k premysleni, zda tohle fotograf muze vydrzet, zda muze klidne spat

Selský rozum (2017)

Ke zdejsim vytkam o jednostrannosti dokumentu: "Zastupci spolecnosti Agrofert ucast ve filmu odmitli. Andrej Babis na zadost o rozhovor nereagoval." Je zcela evidentni, ze tento dokument neni o nic mene manipulativni, nez Buresovo ciste smysleni a dobrodini, prezentovane draze placenymi PR agenturami a medii v jeho vlastnictvi. Uz jen humbuk kolem tohoto dokumentu a CT atd je dost podivny.

Tak trochu jiná love story (2007)

Scenaristicka konstrukce ad absurdum, ale pokud se nad to divak povznese, krasne si film uzije. Rezie Ole Bornedala, atmosfera i herecke vykony skvele.