Alenka v říši divů (2010)

Nejsem takový milovník Burtona, ale Deppa zase jo, přál bych si, aby si Johny našel jiného režiséra, se kterým by měl takový vztah a nechal si psát trošičku jiné role, než pohádkové, ale jestli ho to baví, tak proti gustu žádný dišputát. Na celém filmu mi nesedla hlavní hrdinka a už vůbec ne, že holka je brána jako kluk, kdyby to byl Alan z říše divů, tak by se mi to možná i líbilo víc. K tomu ještě ty protivný schyzofrenický zvířata a mě můžou omejt. Dokoukal jsem to dokonce, ale nikdy víc prosím.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Připouštím, na jedničku a dvojku to nemá, ale trojku to strká s přehledem do kapsy. Přál bych si, aby to nebyl Zvonec a konec, ale aby bylo dílů ještě mnohem víc. Nevím, jestli někdo vymyslí něco podobně geniálního jako je Shrek, Oslík a Kocour na cestě za dobrodružstvím. "Zařvi"

Ženy v pokušení (2010)

Smál jsem se jen hláškám nejstarší ze ženské trojice a štvalo mě pár absurdit, které by podle mě nebyly ani možné, jako počet milenců nebo návrat dcery k tomu prodejci knih. Na "moderní" český film si myslím, že se to hodně povedlo a film splnil svůj účel - pobavil.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tenhle film bylo prostě zapotřebí natočit, ať si každý říká, co chce. Na "kostelovou" scénu jsem se těšil nejvíce z celého filmu a jen trošičku mě zklamala její délka. Myslím, že by panu guvernérovi neuškodila ještě jedna scéna v závěru filmu a taky se mohl nechat vyfotit s ostatníma na plakát. Líbilo se mi, že každá postava dostala svůj prostor a dvě se dokonce i trošičku vyvinuly. Jediné, čeho jsem si všiml a moc se mi nelíbilo byla, jak už tu někdo psal, kamera. Některé záběry, kdy hercům skoro vidíme, jestli nemají na trojce vlevo kaz mi moc nesedly. A ještě jedna věc mužské obsazení bylo na deset hvězd, ale příště myslím, že by Sly mohl zlanařit i pár pěkných a známých hereček.