Jako za starejch časů (2012)

Zasmál jsem se, dojal jsem se a bavilo mě to. Když k tomu přičteme herce, jako je Walken a Pacino, tak si tohle zaslouží "bůra".

Pí a jeho život (2012)

Poprvé, co mi nevadilo uměle vytvořené zvíře, protože se tygr grafikům opravdu povedl. Je to druh filmu, na kterej se podíváte s přítelkyní a utkví vám v paměti, protože si musíte zvolit, jak chcete, aby to skončilo.

Konečná (2013)

Na jednu stranu jsem rád, že je Arnie zpátky, ale na stranu druhou jsem taky rád, že jsem na tohle nešel do kina, jak jsem původně zamýšlel. Pokud jste velkými fanoušky Arnolda, tak za to film rozhodně stojí. 2* ode mě dostal film a další 2* můj idol.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Hvězdičku strhávám za scénu v koupelně, kdy na Reachra naběhli dva chlápci a místo toho, aby umlátili hlavního hrdinu se zmasakrovali mezi sebou.

Bastardi 3 (2012) odpad!

99 % videí z youtube natočených ve formátu 3gp má mnohem větší kinematografickou hodnotu, než tohle, ať už to bylo cokoliv. Pane Třísko, vy jste nečetl scénář?

Nespoutaný Django (2012)

Hanební Pancharti mě trošičku zklamali, a tak jsem neměl žádná přehnaná očekávání od Djanga, ale nakonec jsem uznal, že lepší už by to ani být nemohlo! Nejsem fanda westernovek, ale tenhle film byl jeden z nejlepších, co jsem viděl. Je hezké, že v Tarntinovkách si každý najde nějakou maličkost, která ho pobaví, potěší nebo mu z jiných důvodů utkví v paměti. Pro mě to byla třeba písnička od 2Paca v akční scéně nebo rychle běžící černoška plnější postavy. Navíc nechybí nic, co by v Tarantinovce mělo být, ať už záběr na nohy, skvělé herecké obsazení, epické hlášky nebo menší role samotného režiséra. Co dodat? Pět hvězdiček jen to luskne a myslím, že film by to měl dotáhnout minimálně do top 40.

Volte mě! (2012)

Film, který měl díky obsazení dvou hlavních postav obrovský potenciál, ale nevyužil ho. Párkrát jsem se zasmál, ale spíš jen z povinnosti. Je to škoda, protože oba herci jsou podle mě komediální superstars.

Projekt X (2012)

Upřímně jsem se zasmál snad dvakrát. Film je spíš 88 minutový videoklip k velice povedenému výběru skladeb. Dostat se na, aspoň z pěti procent dobrou, party, jako byla tohle by byl můj sen! :D

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Dám 5 hvězdiček, protože se rád směju a už se nenajde moc filmů, který mě rozesmějou. Trošičku mi vadily vynucené 3D záběry a občas zdlouhavost u některých scén, ale je to film o hulení a zhulencích, tak se to dá odpustit.

50/50 (2011)

Už když jsem viděl, že je ve filmu pes mi bylo jasný, že to bude doják! Gordon-Levitt potvrdil, že Chris Nolan spolupracuje jen se skvělými herci a nemohl jsem se zbavit dojmu, že se podobá Heathovi Ledgerovi. Konec jsem opravdu nečekal takhle jednoznačný, ale po těch srdcervoucích scénách přišel Happy End docela vhod.