Timeless (2016) (seriál)

Jedno klise za druhym, ale je celkom zaujimave sledovat jednoylive historicke udalosti. A kedze som zastancom konspiracnej teorie, ze slavny Jezis bol len obycajny cestovatel v case s pokrocilou medicinou a nazormi, pride mi to celkom zaujimave, ako by sa ludia zo sucasnosti vedeli pohrat s ludmi z minulosti, kedze presne poznaju ich pribehy .. ale davam len 2 hviezdy, lebo obcas je to az prilis nudne, to spominane klise..

Motýlek (2017)

Nebudem tu porovnavat original zo sedemdesiateho tretieho, lebo ten som nevidela, ale tento remake ma oslovil zaujimavym obsadenim, a pribeh bol pekne vyrozpravany, nic netlaci na pilu, v jednoduchosti je krasa :) odporucam

Jurský park 3 (2001)

Neviem ci sa este da v Jurskom parku nieco ine vymysliet, ako "chybycka se vloudila", usliel nam t-rex..

No není to romantika? (2019)

Bolo presne to, co som od toho cakala apreco som si to pozrela. Len total oddychovka, pri ktorej sa obcas zasmejem, ale hlavne si oddychnem, lebo nemusim rozmyslat nad nicim. Ani len nad tym, ako sa to skonci. .

Overlord (2018)

Ja ani neviem, ako to vlastne opisat, kedze polovicu filmu som nevidela (kedze som si furt musela zakryvat oci, haha) ale no, ked sa budem najblizsie chciet takto "pobavit", zahram si Wolfenstein. .

Leaving Neverland (2019)

Hodnotim spracovanie niekoho pribehu, otvorenost a detailnost - i ked miestami tazko pocuvatelnu detailnost.. Na druhej strane, chybaju mi tam podlozene fakty, vidim dokola sa opakujuce zabery a fotky, ktore ale vobec nesluzia ako dokazy, skor len ako doplnky. A teraz nastava otazka - presvedcil ma tento dokument? Mohol ma vobec presvedcit? Ja ostavam nestranna. Pribeh sice fascinujuci, ale nedotiahnuty..

Až vyjde měsíc (2012)

V tomto filme mi chyba rozpravac (toho starceka s pocasim neratam), dalo by to tomu vacsi smrnc. Ale okrem toho to bolo mile, take nevtierave a Bruce Willis zada raz zachranil co da dalo a koho sa dalo :D