• Fantasy

Buffy, přemožitelka upírů - Vášeň (1998) (epizoda)

Au, tak toto bola silná epizóda. Angela som mala rada od začiatku, ale Angelus je stelesnenie zla. Bezcitné monštrum, ktoré dostane všetko, čo chce. Mohol by sa porovnávať s Klausom Mickealsonom z The originals. Sú rovnako bezcitní, no takisto majú svoje dobré stránky, len potrebujú správnych ľudí, aby ich mohli ukázať svetu.

Nový život - Episode 36 (2020) (epizoda)

Nový život je dôkazom toho, že pokiaľ vám nevyjde kariéra, stále môžete robiť učiteľa:

A Dangerous Fortune (2016) (TV film)

Film som pozerala s kamarátkami, čiže konšpiračné teórie jedna radosť. Niektoré dejové linky boli skutočne nudné, ale Edward, spolu s Mickeym to spolu zachránili. Koniec bol smutný, no vraj lepší, než v knihe, ku ktorej sa tiež mienim dostať.

Orange Is the New Black - Bora Bora Bora (2013) (epizoda)

Au, tak toto bola vážne silná epizóda. Niečo sa vysvetlilo, niečo zostalo zamotalo ešte viac a niečo vyhrotilo do extrémov.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Wau. Nemám slov. Nikdy predtým som nepozerala horory a keď hovorím nikdy, tak myslím naozaj nikdy. Ale prišlo Supernatural, čo je v podstate zbierka 327 hororov. Niektoré epizódy sú filler a absolútne na seba nenadväzujú, no niektoré končia tak, že vám to proste nedá a musíte si pustiť ďalšiu. 15 sérií ubehlo ako voda a ja stále odmietam veriť, že je koniec. Keď si predstavím, že seriál mal skončiť piatou sériou, som rada, že sa tak nestalo. Aj keď šiesta, siedma, ôsma a a deviate séria neboli práve najlepšie a mnoho sledovateľov to počas nich vzdalo, od desiatej sa celý seriál opäť rozbehol a nabral tie správne Winchestrovské grády .Och môj Jack (pochopia len fanúšici) toto nebola strata času. Mnoho ľudí odrádza dĺžka, teda 15 sérií, no tvorcovia mali skutočne dôvod na natočenie tak dlhého seriálu.

Lovci duchů - Série 15 (2019) (série)

Kto by si bol pomyslel, že finále bude také skvelé. Zabiť Stvoriteľa je priam nemožné, ale sakra, hovoríme o Samovi a Deamlnovi Winchestrovcoch!

Lovci duchů - Carry On (2020) (epizoda)

Tak a toto oficiálny koniec. Moja teória sa potvrdila. Konca som sa veľmi bála, pretože Winchestrovci jednoducho nemphli nájsť svoj šťastný koniec. Našli ho, svojím Winchestrovslým spôsobom. Oh my Jack (pochopia len fanúšici) toto bol perfektný záver. Bála som sa, pretože poznám mnoho skvelých seriálov, ktoré skončili mizerne, no pre SPN-ko to rozhodne neplatí. Strach bol zbytočný, ale slzy predsa len nevyhnutné...

Lovci duchů - Despair (2020) (epizoda)

Táto epizóda poteší a zároveň rozplače všetky Destiel dušičky. Rozplače úplne každého, bez ohľadu na to, či pravého fan, alebo len náhodného sledovateľa. Dean urobil od začiatku tejto série asi prvú správnu vec a tou bolo, že sa ospravedlnil. Nemôžem napísať viac, pretože spoilery, ale tí, čo ju videli, vedia svoje. Ja plačem skoro pri všetkom, ale toto... toto bol heartbreak...

Vlčí mládě - Série 6 (2016) (série)

Neprítomnosť Stilesa urobila svoje, avšak, nemôžem povedať, že by sa mi séria nepáčila. Chápem, že Dylen sa v tomto čase venoval nakrúcaniu Labyrintu, ale aj tak si myslím, že ho mohli zainteresovať do deja trochu viac. Predsa len, Stiles bol prvých päť sérií obľúbenou postavou väčšiny divákov. Ale koniec bol krásny. Všetci spolu presne tak, ako si zaslúžia.