Na hraně zítřka (2014)

50x a stále poprvé s Brew Barrymore mělo narozdíl od tohoto filmu děj a také Adama Sendlera. Tento film je z mého pohledu ztrátou času. Představení mohlo trvat klidně 16 dní, dokud by super načesaná dvojice nenatrénovala boj do samotného, úplného a především úspěšného finiše. K smrti unavený divák by se ovšem musel podívat po tisící.. Jedna hvězda za to, že tento scénář štáb nenaplnil a že má film ,,jen" 2 hodiny.

Pan Pip (2012)

Bohužel jen tři hvězdy, film bohužel nevyužil veškerého potenciálu, který zejména druhá polovina filmu nabízela. I přesto doporučuji.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Skvělý film o představách, které svádí každý z nás. Film o tom, kde jsme byli, jsme a budeme, a ve skutečnosti chtěli být. I když si to Ben Stiller ušil na míru, věřím mu to. Jeden z opravdu velkých hereckých osobností, která to zřejmě na kterékoliv straně plátna prostě umí. Doporučuji všem už jen kvůli hudbě a destinacím, kde se film natáčel.

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

Super zábavná komedie určená k trávení pochmurného odpoledne. Pokud nad tím člověk moc nepřemýšlí, narazí na řadu komediálních scén.

Konzultant (2013)

Film, který kvůli obsazení skvělých herců a několika zajímavým scénám nevypnete, ale ani po téměř dvou hodinách film diváka nenadchne, ani neurazí. Prostě občas někdo umře a vy si řeknete: ,,no a co?"

Nejvyšší nabídka (2013)

Hodně dlouhou dobu jsem nehodnotil film tak kladným komentářem, jako právě tento. Pokud by po mě někdo žádal doporučení na opravdu úžasný film, pak po včerejším shlédnutím znám odpověď. Po všech stránkách úžasné dílo s myšlenkou, dějem, hudbou a hereckým obsazením.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Bezchybné sci-fi, které měl možnost každý z nás shlédnout.

Osamělý jezdec (2013)

Zatímco jsou Piráti z Karibiku příjemným relaxem, tohle je jen nepovedená kopie zasazená na divoký západ. Film bych snad doporučoval shlédnout jen za sychravého nedělního odpoledne, když nebude k mání nic jiného..

Pád Bílého domu (2013)

To byl zase sr..ec. Aneb jak jeden hrdina vymlátí bílý dům nasáčkovaných teroristů a celý Pentagon nečině přihlíží.. Film na podporu amerického ducha odmítavých teenagerů.. Dobré jen snad herecké obsazeni, ale od prvních okamžiků čitelný děj katapultuje film daleko do země Odpad..

Probudím se včera (2012)

Nadprumerna ceska komedie, skoda jen reklamy na zvykacky, znacku auta a drogerii..