Adéla ještě nevečeřela (1978)

Originální, typicky české. a komisař ledvina v podání p. Hrušinkého k nezapomenutí "My se prosím fackujeme", nebo "tam je výčepní ten to pivo úplně hejčká"

Homolka a tobolka (1972)

Můj tak nějak nejoblíbenější z celé trologie. Atmosféra hor. I když otravná výměna pokoje byla zbytečná.

Hogo fogo Homolka (1970)

Nejslabší díl. Plno zbytečných scén a celkově nic moc

Ecce homo Homolka (1969)

O všedních radostech a strasdech obyčejné rodiny dob minulých

Faktor strachu (2001) (pořad)

Faktor strachu? Ne! Spíš jen ukázka toho, kam člověk dokáže nechat spadnout svou důstojnost za vidinou nějaké té finanční odměny.

Saw: Hra o přežití (2004)

První a podle mého jediný povedený díl, něco nového a neokoukaného, napínavého a neprohlednutelného. Skvlěle vypracovaný scénář do detailu a hlavně skvěle natočeno.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Můj neoblíbenější díl první trilogie a možná že celé serie. K tomuto se se nedá snad nic vytkout nebo zbytečně okecávat. 100%

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Jedna z českých seriálových klasik. Už jen díky výkonům pana Kopeckého, paní Janžurové, pana Abrháma a snad nejnezapomenutější role Dany Medřické jako doktorka Fastová. Když srovnáme s dnešním výplachem v podobě Ordinace v růžové zahradě... Počkat to vlastně ani nejde srovnávat. 80%

Železná maska (1962)

Zajímevé prvky jakési parodie, ve které kdyby nebyl Jean Marais by byla nekoukatelná. Ale i tak to není žádné terno 40%

Ve stínu upíra (2000)

Zahrát si na natáčení Nosferatu na to, že "legenda" je pravdivá a Max Shreck je opravdový upír a možná i Dracula geniální.