Twilight sága: Zatmění (2010)

Oproti NM obrat o 180° k lepšímu. Je vidět, že Slade to měl pevně v rukou, vyvaroval se hluchých míst sdělil to na co jsem čekala. Velice povedená akce. Místy příjemně vtipné, nikoliv však trapné. Upíří frashbacky byli na místě a velice povedené. Konečně jsme viděli smějícího se Edwarda, nikoliv jen ten mučednický výraz kterého už bylo dost. Vtipem, proti Edwardovi sršící Charlie byl bezkonkunční, zrovna tak "rýpání" do Jacoba. Pro mne jednoznačně nejvydařenější část série. Jen škoda původní Victorie, Bryce mi do role prostě nazapadla. 90% A ať si kdo chce co che říká mam ten fim ráda noa nestydím se za to:)

The Runaways (2010)

Čekání na tenhle filmový počin bylo opravdu nekonečné, ale přišlo a vyplatilo se. Herecký výkon, který předvedla jak Kristen tak Dakota, byl úžasný a zrovna tak vykreslení doby 70. let. A samozřejmě nesmím opomenout na vynikající soundtrack. 80-90%

Sex ve městě 2 (2010)

Opravdu zoufalý pokus o něco co pořádně nefungovalo ani jedničce. Ze 146 minut 120 nudy, bez děje a s naprosto zbytečnými scénami, které měli záměr uchvacovat, ale bohužel opak byl smutnou pravdou. Řekla bych, že tento počin byl tak nějak zbytečný, nic nového nám odhaleno nebylo. 30% alespoň za Samanthu :)

Prokletý ostrov (2010)

Úžasné, propracované dílo. Jeden z nejlepších thrillerů ktery jsem viděla. Jelikož mam Leonarda stále spojeného s Titanikem, moc se mi na tento film koukat nechtěla a neudělat to by byla velká chyba. 90 - 100%

Legie (2010)

Spleť jakých si nedomyšlených pokusů o horor nebo snad akční nářez to si asi můžeme hodit korunou. A na druhou stranu pár scén, které opravdu stáli za to, ale co s nimi, když byli jak sirotci na fotbalovém hřišti, Můžeme si vybrat jestli to byl chabý pokus, který napodobuje Constantina, Vymítače ďábla, Terminátora... A čeho je moc toho je moc...

Nine (2009)

U tohoto filmu jsem čekala oslovení od samého prvopočátku, ale místo toho mě nepřestavitelně nudil. A místy jsem měla chuť jej vypnout, ale s vypětí sil jsem dokoukala už jen kvůli mé oblíbenkyni Marion Cotillard.

Svítání (2009)

Bratři Spierigové nám zde odkrývají něc co tu v upířím tématu ještě nebylo, ale hlavní myslěnku doplňuje mnoho už dávno okoukaných a nefungujících frází. 50%

Ženy v pokušení (2010)

Tenhle film má jednu jedinou výhodu a tou je paní Balzerová, která je jeho tahounem a bez ní by stálo nebo spíše nestálo za nic. Její výkon je naprosto uchvacují a její postavá úžasná. Vtipy, kterými její postava jen srší se nedá nezasmát. Samozřejmě nemohu opomenenout výon p. Vlasákové, která se mi v tomtu filmu konečně ukázala jako herečka a to zrovna tak Vojtěch Dyk, ale to už je asi opravdu všechno, trapnost pana Macháčka je zde patrná hned kdy v první scéně otevře pusu. A tady se naskytne otázka proč? Bylo to opravdu nutné? A proto nebýt p. Balzerové tak nevím nevím. Ale toť otázka? Pro mě průměr nemohu jinak. 50%

Coco Chanel (2009)

Přiznám se, čekala jsem další strhující životní příběh jako u Edith Paif, ale bohužel. Nemastná a neslaná Audrey Tautou byla tak nějak "bez duše". A film pro mě ztrácel už od začátku takový zvláštní smrnc...

Chceš mě, chci tě (2009)

Taková oddychová, už od samého začátku prokouknutelná komedie na nedělní odpoledne. Ale některé vtipy byli opravdu vtipné, jako například večere s "novými kalhotkami" ?:D 50%