Americké graffiti (1973)

Kouzlo téhle doby mě opravdu dostalo. Kdy se holky balily na nablejskané bouráky. noc plná zvratů, která nemohla skončit lépe

Kanibalové 2 (1978)

Kanibalistické porno jsem ještě neviděl, všechno je jdnou poprvé

Monstrum (2008)

Ješte furt v očích mám zapnutý REC a třepe se mi ruka. Opravdu silný zážitek, který tu ještě nebyl. Jediná škoda je dlouhý začátek (cca 20min) mohl by většinu lidí odradit a film bezkonkurenčně vypnout..

Ultraviolet (2006)

Tenhle snímek vskutku není pro všechny. Opravdu mě zaujalo poněkud z mého pohledu komiksové zpracování s akční hrdinkou. Některé klasické scény Mile opravdu sluší a ona k tomuto žánru už přirostla jako naroubovaná větvička.

Pád do tmy (2005)

Málo kdy se mi srdeční tep zvýší na 120. Bohůžel v mém případě tomu tak bylo. Ještě dlouho po té mě provázel takový nepříjemný pocit v nohou. Nejvíc mě oslovila bezvýchodná situace, která má rychlý spád a nečekaný konec plný otázek.

Hannibal - Zrození (2007)

Ano, první krůčky jsou těžké. Mladík Hannibal je poněkud ještě nezkušený a k profesionalitě ho dělí pomsta , kterou nosí jako břemeno a nezmizí ani po dokonání díla. Chybou je pouze pokulhávající režie, ale na to že Peter Webber se pomalu rozjíždí??..... no uvidíme kam dojede.

Někdo to rád blond (2004)

Ne ne ne. Ty američani už opravdu neví co vymyslet. Dva černoši jako blondýny to opravdu není moje oblíbená parketa. Za to ze jsem se jednou usmal *

Péčko pro začátečníky (2003)

Ale, ale vzájemné kopírovaní amerických teeneagerských komedii už tu mnohokrát bylo. Za to že jsme vypnul mozek tak **. Lepší volba Sex bomba od vedle.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Muzikál zrovna nepatří k mému zrovna vyhledávanému žánru ,ale tenhle film je jednoznačné psycho o pomstě kterou opravdu skvěle završí. Johny Depp nejen že je výborný herec ,ale jeho hlas s jeho chladnokrevnym pohledem dodávají filmu opravdovou atmosféru. Pro mě spolu s Once nejlepší mizikal posledních let.

Dr. Jekyll & Mr. Hyde (2003) (TV film)

Fim me oslovil opravdu krasne nove zpracovani a jelikoz jsem necetl knizni predlohu tak jsem byl v napeti az do konce