Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Kdyby tohle pokračování pro mě kultovního filmu nevzniklo, vůbec nic by se nestalo. Emmerich mě tentokrát obral o dvě hodiny mého drahého života a nepředpokládám, že mi je kdy vrátí. Nové postavy mi byly víceméně ukradené a ty staré to celé neutáhly. Až na pár efektů a asi dvě hlášky to bylo dlouhé, nudné, bez humoru, nezáživné a stokrát už viděné jinde. Nejvíc mi asi bude vrtat hlavou "kdo sakra bude zalívat ty orchideje??"

Trabantem z Austrálie do Asie (2016) (seriál)

Tohle už je jiný kafe než film. :) Paráda každý díl, klidně bych se nebránila ještě dalším dílům.

Trabantem do posledního dechu (2016)

Takový trailer na seriál. Osekaných 6 měsíců cesty nacpaných do hodiny a půl. Doufám, že se právě v tom seriálu dozvíme více o místech, kterými projížděli, protože to mi neskutečně chybělo.

Kráska a zvíře (2012) (TV film)

Na Němce docela koukatelný počit. Je to pohádka, ještě k tomu příběh byl zpracován minimálně stokrát, takže víc od toho nečekat. Jen tedy ti němečtí chlapi jsou opravdu oškliví. Ten princ byl mnohem hezčí ve své zvířecí formě.

Kouzelná romance (2007)

Sakraaaaaaa! To bylo tak sladké, naivní, kýčovité, hloupé, až jsem se u toho královsky bavila :)

Hra o trůny - Vrata (2016) (epizoda)

Konečně se začalo něco dít a mám pocit, že seriál začíná mířit k rozuzlení. Bude to sice ještě trvat, ale snad se dočkáme. Při poslední scéně jsem zaplakala, ačkoliv jsem měla tušení, že se něco semele. Je to frajer!

Povětří (2015)

Moje hodnocení je dost rozporuplné. Film v první půlce totálně o ničem a já si stihla v kuchyni pozametat, umýt nádobí a poskládat prádlo. V druhé půlce napětí trošku stouplo, ale stejně jsem se neubránila dojmu, že si tenhle film chce hrát na něco čím není. A rozhodně není skvělým postapo filmem. Na druhou stranu nebýt Reeduse, vypnu to už po té první půlce. On dodal tomu filmu aspoň trošku šťávy, ačkoliv hraje podobnýho "týpka" jako ve Walking Dead. Ve finále si on dokázal udržet můj zájem a já chtěla vědět jak to s ním vlastně dopadne. Dopadlo to jak to dopadlo, ale nakonec to vidím na tři hvězdy.

Hra o trůny - Domů (2016) (epizoda)

Po konečné scéně jsem nadšeně mávala ručičkama a nožičkama jako batole. Jen Ramsay se u mě korunoval na největšího kripla všech dob a pomalu nebožtíka Joffa shazuje z trůnu všech kriplů. Potěšilo mě i dění na Železných ostrovech, které teda mělo proběhnout už pěkně dávno. Tak velmi nedočkavě vyhlížím příští týden a další díl.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Já osobně musím zatleskat, že se konečně úspěšně podařilo převést "kingovku" na televizní obrazovky. Knihu jsem četla dávno, a i když se místy seriál ubíral trošku pozměněným směrem, stále je na co se dívat a vesměs to důležité dodržel. Hrozně mě potěšil James Franco, kterého si pamatuju ještě coby mladého cucáka. Po tomhle jsem si ho oblíbila na maximum. Sadie byla taktéž úžasná, stejně jako celá atmosféra šedesátek a vůbec, končím a jdu si utřít slzy, které mi teď čerstvě přivodil poslední díl.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Hodnocení za první řadu, na druhou mě už nenalákali. I přes to, že oceňuji návaznost na marvelácké filmy a jsem ráda, že Coulson dostal více prostoru a má svůj seriál, stále mi to nestojí za to, abych mu věnovala svůj čas. Třeba až budu v důchodu a nebudu mít co dělat :)