Zpřítomnělí - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Tohle prostě nemělo chybu :-D Ze srandy jsme si to s mužem pustili, co to jako zase bude za bejkárnu, a ono nás to mile překvapilo. Prý drama jo, my jsme se docela solidně zasmáli :-D Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a klidně jsem pro víc vtípků, ústřední dvojice mě baví. "Jako kdybych tam měla moc hebounký koťátko." :-D

Ovečky Boží (2019) (seriál)

Nevím, proč jsem měla pocit, že se to bude odehrávat ve středověku, a s tím jsem do toho taky šla. A pak přijde otec Ignác a najednou puf! A moje představy jsou v tahu :) Každopádně i tak mě to docela chytlo, na ty čtyři díly to úplně stačilo.

Doktor Strange (2016)

Jakože dobře se na to dívá, ale nepřináší nic nového. Prostě další superhrdinský film.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Možná se mnou momentálně mlátí těhotenské hormony, ale mě se to líbilo. Colin Firth stárne a možná by mu seděla spíše role dědečka než tatínka, ale stále je to fešák a o Patricku Dempseym ani nemluvím. Škoda, že si Bridgetka nemohla nechat oba :) Jóóó hudební festivaly jsou zrádné, o tom můžu vyprávět :)

Pánská jízda (2004) odpad!

Ne, nechci se opičit po ostatních s hodnocením "odpad", ale tohle bylo opravdu jedno z největších utrpení českého "filmu", co jsem za poslední dobu viděla.

Armageddon (1998)

Já vám nevím, mám tenhle film prostě ráda a je mi jedno, že je to slátanina plná klišé a vlasteneckých keců. Dobře se na to dívá, herci jsou fajn a člověk se i pobaví (to by jeden neřekl u "katastrofického" filmu).

Anděl Páně (2005)

Přes deset let se mi tahle pohádka vyhýbala. Nakonec se naše cesty střetly a já si můžu jen oddechnout, protože Strach natočil výbornou pohádku (bez hloupých čertů alá Václav Vydra) s výborným scénářem a obsazením. Pravdou je, že za těch deset let, které uplynuly od natočení, se nikomu nepodařilo dosáhnout alespoň polovičního úspěchu a kvality, soudě podle těch pohádek, co jsem měla možnost vidět já. Nelíbí se mi zhola nic z nové tvorby. Možná to změní druhý díl Anděla Páně, který je momentálně v kinech, a který jak doufám brzy uvdím.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Vůbec nevím, jak jsem se k tomuhle pochybnému dílku dostala, každopádně jsem to viděla (to když zapnete po sto letech televizi a řeknete si, že když už to budete hodnotit, tak to musíte opravdu vidět do konce, aby to bylo spravedlivé). Fórky stokrát ohrané, do toho trapné zvuky za každým vtipem alá "jakože to byl vtip, tak se smějte vy blbý národe". No já jsem se teda moc nesmála, jen jsem kroutila hlavou jak je možné, že taková ptákovina se dočkala už tolika dílů. To opravdu ten náš národ je spokojen s tak jednoduchým a doslova trapným humorem? Hlavně mi je líto těch herců, že musí klesnout tak hluboko, když vezmou roli v Kameňáku. Buď jim za to platí zlatem, nebo nemají co žrát....

Kosmo (2016) (seriál)

Nikdy bych nečekala, že něco takového vypadne zrovna z České televize. Tipovala bych to na Stream. Pravda je taková, že i přes pomalejší rozjezd a první díl se z toho nakonec vyklubala šílenost, která kupodivu pobaví.

Everest (2015)

Film ve mě zanechal takový dojem, že jsem ho za jeden den stihla omrknout dvakrát. Hory miluju a nezastírám, že hlavním důvodem mého nadšení jsou ty úchvatné záběry. Děkuji tak rejžovi, že mě vzal tam, kam se asi těžko někdy dostanu a podívám.