Americké graffiti (1973)

Americké graffiti je film s neskutečně vtahující atmosférou brzkých šedesátých let, která je tvořena skvělými písničkami a hezkými auty. Je to film, kde se nic neděje, ale stále je co sledovat. 10/10

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Zítřek nikdy neumírá je pro mě spíše zklamání. Tentokrát mě to tolik nevtáhlo, celý film byl velice průměrný. Ale za nějaké vcelku dobré akční scény dávám o bod navíc. 6/10

Wolverine (2013)

Tak po První třídě je tu další podprůměrný kus ze série X-Menů. Začátek celkem ušel, ale pak už mě to pomalu, ale jistě přestávalo bavit. Wolverine byl mdlý a bez nápadu. 4/10

Portrét dívky v plamenech (2019)

Portrét dívky v plamenech mě zvláštně pohltil svoji hypnotickou atmosférou a pomalým příběhem. Většinou tyto filmy moc nemusím, ale tenhle mě dostal. 10/10

Pro hrst dolarů (1964)

Pro mě byl první díl dolarové trilogie jednoznačně lepší než Tenkrát na západě. Byli zde lepší herecké výkony i hudba, která byla opět naprosto bezchybná. A konec byl taky parádní. Bohužel místy jsem se opět trochu nudil. 7/10

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Chrám zkázy zdaleka nedosahuje kvalit prvního dílu, stejně je to ale zábavná a dobrodružná podívaná, která stojí za to. 7/10

Zlaté oko (1995)

Goldeneye mi přišlo jako lehce nadprůměrná bondovka. Neurazila mě, ani nenadchla. 6/10

Manželská historie (2019)

Manželská historie je velice silný film, jehož největší předností jsou jednoznačně výkony obou hlavních herců. I samotný příběh je velice poutavý a hlavně srozumitelný. Technické zpracování filmu bylo také na výbornou, zvlášť skvělá práce s kamerou. U takového filmu se mi hledají chyby těžko... 10/10

Luca (2021)

Příjemný animák od Pixaru. Není to zdaleka to nejlepší co tohle studio nabídlo, stejně to je ale velice dobrý film, který má samozřejmě hezký příběh, vtipné scény a dojemný konec. 9/10

Sociální síť (2010)

Jeden z nejlepších Fincherových kousků. Sociální síť stojí nejenom na jeho režii, ale i na skvělém scénáři od Sorkina a hereckých výkonů v první řadě s Eisenbergem. 10/10