Alita: Bojový Anděl (2019)

Po vizuální stránce perfektní, akce a efekty úžasný. S obsazením nemám problém a Alitě se nedá nefandit. Problém je ale v tom, že mě tu vůbec nic nezaujalo natolik, aby mi to nebylo jedno. Hezká podívaná, nic víc, žádnej záchytnej bod. Rodriguez to nenatočil špatně, jen je to hrozně povrchní sci-fi pohádka.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Nečekal jsem mnoho, tak asi proto jsem nebyl tak zklamanej. Dá se říct, že je to na úrovni X- Apocalypse. Já mám problém jenom s obsazením. Mě tahle mladá parta X-Menů nijak neoslovila, McAvoy a Fassbender jsou v pohodě, ale ten zbytek mě moc nebaví, na ty postavy se prostě nehodí. Akční složce se nedá vytknout asi nic, příběh nenadchne - neurazí. Slabý čtyři hvězdy ( 3,7 )

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019)

Mohl to být opravdu velkej návrat, ale vyšla z toho nechtěná komedie. Nevím jakej byl záměr, ale nefunguje to. Očekával jsem přinejmenším oldschoolovej nářez, ale těch přiblblých scén je tolik a ještě tak příšerně natahovaných, že se to skoro nedá vydržet. Nevím co Meir blbnul, měl obrovskou příležitost se ukázat a nakonec to docela posral.

Avenged (2013)

Zábavnej a trochu ujetej RaR. Jsou tu věci, který sice vypadají trochu směšně, ale je to zase něco trochu jinýho, tak proč ne. Holčina je sympatická a s duchem starýho nasranýho indiána, kterej se do ní nastěhoval se hodně krvavě mstí ... skalpy, tahání střev a srdcí , no prostě parádička.

Kletba (1987)

Tohle bylo utrpení a převážně nuda. Na to, že je to béčko jak hrom se ten film bere až moc vážně a na tom to dojelo. Ten sliz, hnis a podobný nechuťárny jsou fajn, ale zbytek velká bída.

Grizzly (1976)

Malinko vykrádačka Čelistí, ale mě to neva. Horory se zvířátkama mám rád, tenhle medvěd je skvělej zabiják a na slušnou béčkovou zábavu to bohatě stačí.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Budu se opakovat, ale Quentin to prostě zase natřel všem na plný čáře a definitivně dokazuje, že je to jeden z největších filmových velikánů vůbec. Hodně dlouho jsem neodcházel z filmu tak nadšenej a okouzlenej. Takhle stylovej film tu nebyl sakra dlouho, ta atmosféra je úžasná, dejchá z každýho záběru a každýho detailu, a't je to sledování nějakýho dobovýho seriálu, filmu, plakátu nebo jen projíždění ulice, ta působivost je neskutečná a samozřejmě to vše podpořeno dokonalým soundtrackem. DiCaprio s Pittem si to užívají jak jen je to vůbec možný a tvoří strašně zábavnou dvojici, každá ta postava je sice úplně jiná, al společně jakoby tvořili nerozdělitelnou bytost, o týhle dvojce se bude mluvit ještě hooodně dlouhou dobu. Oba dva předvedli naprosto dokonalý výkony. Samozřejmě Margot Robie ani ostatní hvězdy nebyly o nic horší, strašně mě nadchnul třeba Damien Lewis jako Steve McQueen, ale těch postaviček, odkazů na různé tvůrce a filmy je tam snad tisíc. Tohle je těžce cinefilní záležitost natočená s láskou a jedinečným Tarantinovským humorem. Krása a nádhera, který nejde vůbec nic vytknout. Sledujeme příběhy tří osob, které se proplétají a točí kolem sebe stejně jako realita s Tarantinovou fikcí a které vyústí do nečekaného finále, jak je to u Tarantina zvykem, ale tentokrát se Quentin vytáhnul. Tohle finále je fakt velký a pokud někdo jde na tenhle film s neznalostí o Mansonově rodině a jejích činech ... jeho smůla, nemůže to pochopit a užít si to naplno. Já chtěl tleskat a řvát bravo! Kurva Bravo!, protože Tarantino uctil památku na onu děsivou událost po svým, nečekaně a nádherně. Smekám před Quentinem, naprostá dokonalost

Krvavá hra (1990)

Nečekal jsem mnoho a byl jsem mile překvapenej, hixploiťák jak víno. Jednoduchej a přímočarej. Banda vesnickej samců si chtějí trochu zařádit s holčinama ,který na první pohled vypadaj jako uplakaný pipky k ničemu. Jenže holky se samozřejmě nedají a skončí to naháněcí vybíjenou uprostřed lesů. Není tu žádný hluchý místo, pořád se něco děje, tu a tam je to fakt napínavý a hlavně jsou tu po celou dobu ty holky v letních malých tričkách a kraťáskách a hned ze začátku se všechny společně sprchujou, takže je se na co koukat :-) Tohle žádnýho chlapa nudit nemůže.

Chůva (1990)

Nečekaně dobrej malej horůrek se skvělou svinskou mrchou, která má pěknou postavu a chuť na krev miminek. Napětí i atmosféra funguje a na gore si tu dali záležet, ten masakr na konci neměl chybu. Já jsem velice spokojenej.

Bytost (1982)

Těžko uvěřitelnej, ale děsivej příběh a i když několik těch efektů je už hodně chatrnejch, nic to nemění na tom, že tu je spousta opravdu strašidelnejch momentů. Byl jsem překvapenej jak brutálně rychle dojde k prvním útokům nadrženýho démona, kterej se s tím fakt moc nepáral. Nuda to nebyla ani na chvíli, a musím říct, že je to výborná duchařina.