Chlapectví (2014)

kdo si dovoli tri hodiny vypravet film o "nicem" ? ...dve hodiny jsem cekal, na nejaky zvrat...a on SPOJLER zaplatpanbuh neprisel. tak precizni dialogy jsem snad nikde nevidel. Zadne kecy, zadny patos, zadny moralizovani. Je stale co rict, je to vtipne, je to poucne, je to ze zivota. a navic...kurva risknout si to natocit tak jak to je natocene a nebat se ze nekdo zemre ?

Zátah 2 (2014)

"musel jsem v zivote prijit o hodne, abych prisel na to co je dulezite" - mam stejnou zkusenost. Klidne se to mohlo jmenovat TAH (ne zatah). tah na branu. uz jsem si zvykl, ze evans umi akcni sceny, ktere nechapu jak nataci:). kazdopadne sila jeho filmu, pro mne, je v DETAILU. asijsky vliv na jeho filmy je brutalne znat a asiati jsou v tom mistri nad mistry. kurva jak me tohle tesi sledovat. navic ten jejich jing/jang je vsudypritomny a tudiz nasilne sceny vam neprijdou tak krute a romanticke nezneji tak sladce. 1:47:30 - mazec.

Spaceballs (1987)

nezapomenutelne. doporucuji Nedabovane, pulka foru v cudu. ....Jsem byvaly spolubydlici bratrance synovce bratra tveho otce.

RoboCop (1987)

pro me klasika. zjeveni v te dobe. a navic ta hudba. tududududu tudududu...

Fargo (2014) (seriál)

S01: Vazne jsem si myslel, po prvnim dile, ze to delali Coenovci...tak je tam jejich rukopis znat. Autori perfektne znaji jejich dilo - viz narazky na jejich filmy, skoro v kazdym dile. Atmosfera jak z CoensBro ucebnice. DOKONALOST sama. 110% S02: od tretiho dilu, to chytlo fargokoule, a uz to jelo.... 100% . S03 miluju tu pomalost, tu uchylnost, tu fargovost.....105% S04: a zase. naprosto super casting, hudba a e9? wow

Srbský film (2010)

hoolý úd by tohle uplne domrvil. zlata evropa :) viden uncut. vic jak film do kina, bych to poustel jako dokument strednim skolam. u 120 dni sodomy, mi bylo vic soufl.

Ranhojič (2013)

v tom filmu je vsechno. a navic vyborne vyvazene.