Případ Mahowny (2003)

to byl tak zoufalej az se mi chtelo na to nekoukat.

Temný případ (2014) (seriál)

S01: miluju pomaly filmy/serialy. dlouhe zabery do krajiny, dialogy v aute, myslenky, muzika. ackoliv v dnesni dobe vetsina chce akci, ja ne. oba hrajou jako o zivot. vyborny OST. kamera z hrozne zajimavych uhlu. rozehrany emoce, tak realne (pro me), jako bych tam byl, ehm nekolik podobnych jsem zazil. 8minutove finale 4teho dilu bez strihu, me uzemnilo. ohodnotim na konci sezony. ale pod 4 hvezdy nepujdu. pokud to bude 5 hvezd, znamena to, ze nepojebali konec. S02: cekal jsem velky pruser, ale ve finale me ro bavilo. rukopis podobny, jen jinak natoceny. hudba, kamera, strih, herci opet vyborny. akcni scena v pulce serialu (aka s01) opet bravurni. ovsem konec domrdali.

Cesta do lesa (2012)

Starneme. Ale mozek ne, ten jenom blbne.

Futurologický kongres (2013)

fetak nebo sebevrah ? oba maji duvod. jen jeden z nich je srab a druhy ne.

Bernie (2011)

ackoliv s tim Coenove nemeli nic spolecneho, bylo to hodne Coenovske. A otazka, jak moc pravdive.

Šimon a Matouš (1975)

Udelat dobrej GAG a timing vtipu tak aby NEBYL trapnej, je docela umeni. Tady se zadarilo nadmiru.

Legenda 17 (2013)

au. trening boli. a v rusku kurva boli. za komance v rusku bolsoje boli.

Maurice Richard (2005)

Trenér : - Pokuta. Za pití. - A teď .....Pánové, chtěl bych abyste přišli na to, co je tak těžké na dostání...takhle malé věci...(ukáže na puk) do takhle velké věci...? (ukáže na bránu). Viděl jsem ve francoužštině. PS: pro nefanouska a nesportovce jako ja, MOHLI ve filmu alespon JEDNOU ukazat pravou tvar MR.