Četník a četnice (1982)

Tak tohle je už fakt slabý. Jednou za půl hodiny se člověk i zasměje, ale do většiny scén se vkrádá nuda, trapnost a afektovanost. Jediný, co je stále dobré, je soundtrack. 35%

Čokoládoví čmuchalové (1985)

Zas tak strašné to není. I pár humorných momentů se našlo. Dabing taktéž dobrý. Já bych tomu dal 45 procent.

Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949)

Tohle mě mile překvapilo. Jen by mě zajímalo, kde se pán Tříška tak brzo po válce tolik vyžral a kde splašil sluneční brejle. 60%.

Karambol (1974)

Šimon a Matouš na Divokém západě. Pan Červeňák to shrnul perfektně. Jen bych ještě zmínil neskutečne odfláklý scénář, který se psal asi za pochodu. Já narozdíl od něj dám ale dám třetí hvězdu za pěknou hudbu. 50%.

Všichni domů (1960)

Nečekal jsem mnoho, ale byl jsem příjemně překvapen. Jen ten konec byl poněkud odbytý. Za zmínku stojí ještě kvalitní CZ dabing. 70%.

Život plný malérů (1972)

Čekal jsem něco na způsob Hořčice mi stoupá do nosu. Ale tohle je ještě o třídu slabší. Za celý film jsem se jednou zasmál a jednou pousmál. Vetšina scén je zoufale nevtipná až trapná. Často jsem vůbec nechápal, co má být na tom, co se děje na obrazovce, vtipného. Jako, vysvětlí mi někdo, co je vtipného na H jako hašiš? A asi nejubožejší věcí byl ten nudista v úvodu. Jestli ten přišel někomu vtipný, tak by se měl léčit. A ten zde vychvalovaný dabing stojí taky za hovno. Horší komunistickej dabing jsem neslyšel. 30%.

Kletba hadího údolí (1987)

Amatérská pičokulovinka s otřesnou ženskou "hrdinkou", která vypadá jak hajzlbába v bordelu. 35%

Vyšetřování skončilo, zapomeňte! (1971)

Zvláštní film. Na jednu stranu perfektní atmosféra, na stranu druhou je tu dost hrozných herců, kvúli nimž jsou některé scény skoro až komické. Ta čtvrtá je za Nera, správně psycho úvodní hudbu a slušný dabing. 70%.

Pohyblivý terč (1996)

Skvěle natočená nuda s otřesnými počítačovými efekty (hlavně ten pád vrtulníku). Lundgren i Mulcahy mají (nebo spíš měli) na víc. 55%.

Drž hubu! (2003)

Měly by se postavit útulky pro blbce, ale představte si, jak by ty budovy musely být velké.

Časové pásmo bylo změněno