• Rodinný

Tenet (2020)

Na Tenet jsem šel s tím, že nevím co čekat. Jediné Nolanovi filmy které jsem kdy viděl byli filmy z trilogie Temný Rytíř, a trailerům jsem se taky skoro úplně vyhnul. Nevěděl jsem co očekávat a byl jsem neskutečně překvapen. Scény nabité akcí, které jsem cítil i v nohách jelikož ten film byl tak hlasitý že jsem při střelbě cítil decibely i v nohách. A totálně jsem to žral. Nikdy předtím jsem si před výbuchem nezakrýval uši. Protože proč přeci? Vždyť při výbuchu sotva mrknu, ne? No tentokrát jsem tušil že nastane výbuch, že bude rána, že to bude epic. A to jsem nikdy předtím nezažil. Samozřejmě že to není samý +. Ze soundtracku si už teď nevybavím nic až na tu otravnou písničku od Travise Scotta u titulků. No to jsem je sálu už utíkal protože přepálená hlasitost kina tomu nepomáhala. Taky vím že je to akcňák, ale na to že to je tak moc příběhově založené mi některé postavy přišli vcelku odflaklé. A příběh? Ten si musí zažít sám. A ne jednou - tenhle film musíte vidět minimálně dvakrát.

Čára (2019) odpad!

Někteří lidi na světě nemají peníze, pitnou vodu, ruce, nohy ale nejtěžší život má přece vysoká holka s velkou nohou kterou nidko nemá rád protože je hnusná ale na konci ji všichni milují. Nevím, třeba se na to dívám moc filozoficky když je to dramaťák pro holky ale nevím jaké plus tenhle shit má.

The Notorious B.I.G. (2009)

Skvěle pojatý film o jedné z největších ikon rapu jako takového. Velká spokojenost!

Živí mrtví - Série 5 (2014) (série)

Začátek trochu slabší, ale atmosféra postupně stoupala a závěr epický! Už se těším na Negana!

Očista (2013)

Celkem dobrá blbina. Aspoň dobrý efekty to má.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Never gonna give you up Never gonna let you down Never gonna run around and desert you Never gonna make you cry Never gonna say goodbye Never gonna tell a lie and hurt you (Musím psát více?)

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Když jsem to viděl 2× v kině, nepřišlo mi to vůbec zlé, jelikož jsem nad tím vubec nepřemýšlel. Teď když jsem to viděl po 3× na telefonu, mám více otázek než kdy předtím. Chápu že 8 epizoda nadělala v trilogii velkou paseku, ale vymýšlet si věci a přepisovat lore jen aby to dávalo smysl? Jako vážně? 4/10 (a to jsem ještě hodnej)

Zlo s lidskou tváří (2019) odpad!

Proč udělali z příběhu o americkém pedofilovi, vrahovi a nekrofilovi holčičí romanťák? Odpad, jestli chcete vidět zfilmovaný příběh Teda Bundyho tak tohle přeskočte.