Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Velmi vtipná pohádka kudla. Překvapil Tomáš Klus, myslím, že pohádka mu byla asi psaná na tělo. Zařazuji do mé filmoteky až budu chtít se pobavit a trošku odreagovat od běžného bytí.

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Zdařilá vtipná pohádka. Malá princeznička Valentýna Bečková je pro mě už podruhé velmi milým překvapením a myslím, že tahle holčina nám ještě v hereckém světě ukáže, co dovede. Pan Vetchý je pro mne pan Herec a ať hraje co hraje, je to topovka. Lábus a Vladyka pro svoji roli stvoření a ten kdo psal scénář si zaslouží též ohodnotit, protože politické narážky jsou až trefně reálné. Za mne příjemné pokračování.

Černý telefon (2021)

Jako můžete říkat a psát co chcete, mě se to líbilo. Reálné, žádná nuda, spád, zm.d v masce, ve které asi aj chrápe. Skvělé obsazení, závěr top

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Bohužel musím konstatovat, že jako fakt to vtáhne, nechá vás to žít životy hlavních postav. A proč bohužel? No protože jsem odkládala vzhlédnutí, protože ta genderově vyvážená společnost je brutus a popírá veškerou historii. Ale děj je svižný, baví, prostě musím říct, že fakt dobrý.

Narcos (2015) (seriál)

Bravurné zpracování. Byla jsem velmi překvapená, jakým způsobem tvůrci předložili kus dějin. Výběr herců byl skoro autentický a já cedila krev mezi zuby z drzosti a neskutečného sebevědomí hlavního "hrdiny", že on dělá všechno nejlépe a v podstatě zákon si dovoluje jeho samého a rodinu terorizovat. Dějově v pomalejším tempu napínavé až dokonce a ikdyž víte, jak tenhle člověk skončil, chcete vidět jeho konec na vlastní oči, aby se to náhodou neopakovalo. Bravo!

Top Gun: Maverick (2022)

Pecka! Málokdy se povede pokračování a ještě po tolika letech, ale za mě top. Husina celý film, hudba, zvuk...Hlavně musíte vypnout american style, protože oni to fakt jinak při těchto filmech neumí. Cruise je prostě borec a kurňa hezoun. Ke konci se mě můj chlap ptá co zase bulim, povídám, nestihls to už 4x, takže jo holky romantičky si přijdou též na své.

Dark (2017) (seriál)

Tak tohle se těm klukům německým hodně povedlo. Dlouho jsem kolem toho na Netflixu kroužila. Od prvního dílů až do konce těžká závislost. Výborní herci napříč staletími, hudba na jedničku, člověka z ní občas mrazilo, sedla jak poklička na hrnec. Tohle je pro mě krásné seriálové veledílo.

Stranger Things (2016) (seriál)

Nemůžu uvěřit, že konec 4.řady je otevřený a tudíž bude následovat pokračování, díky, díky, díky. Nic mě tak nevtáhlo, jako tento seriál a jsem doživotní fanynka.

Marianne (2019) (seriál)

Chcete vidět a vědět jak to dopadne a dopadne to asi na další řadu, protože Marianne ví co chce, nepustí to a vždy si něco vezme sebou. Slušně lekavé, děj ubíhá. Chtěla jsem dát 4, ale tohle mě vtáhlo a říkám si, že na seriál s neznámými herci je to víc než obstojné.

Ví o tobě (2021) (seriál)

Zajímavý námět a finiš jako víno. Začátek pomalejší, ale komu nevadí takové rozjezdy a začne vnímat, že když milé, krásné a tak milující ženě mrazivě ztuhne úsměv na rtech, hned v momentě, kdy jí manžel ukáže záda při odchodu do práce, tak asi vytuší, že tady nebude něco jen tak. Herci skvělí, tajemná zápletka a rozuzlení mrazivé. Nejmladšího člena hereckého obsazení mi bylo v posledním díle doslova líto. Láska i duši přenáší. Díky za minisérii.