Temná hvězda (1974)

Vizuálně je to na svůj rozpočet vlastně celkem pěkný. Nicméně obsahově je to neskutečná břečka která v jednu chvíli skrze sledování prvních režijních hrátek mistra Carpentera sice zabaví ale po většinu času bude člověk trápit svou bizarností. 4,5/10

Škola superhrdinů (2005)

V seriálové podobě od Netflixu by z toho byl neskutečný hit. Takhle je to jen cool guilty pleasure

Cry Macho (2021)

Nemá to žádný děj ani gradaci. Scénář je téměř nulový a režie nezajímavá. Legenda jako Clint si samozřejmě může točit filmy jak chce jelikož už nikomu nemusí nic dokazovat nicméně tohle je vůči divákovi až přehnaně lhostejné. Snad se Clint ještě stihne rozloučit s něčím lepším. 3/10

Sestra (2018)

Totální sračka která spíš než horor připomíná čistou parodii. Občas mi to taky připomínalo Van Helsinga od Sommerse. Hnus. 2/10

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Znuděný až na půdu. Debilní postavy, malinový scénář a tuctový příběh. Chavesova režie obstojná ale jeho pokusy k budování napětí jsou směšné. Tohle není ani průměr. 3,5/10

Oni 2: Noční kořist (2018)

Přeměna z poctivého surviror nářezu na čistý akční slasher sebou nese samozřejmě dost záporů. Hloupý scénář, debilní postavy a nelogické hovadiny. Koho to ale zajímá když je tu hromada skvělých záběrů, cool hudba, vyvražďovačky které mají neskutečné grády (hudba a neony!) a Bailee Madison ze které vyrostla celkem pohledná slečna. Pro fanoušky žánru opravdu královská zábava. 6/10

Oni (2008)

Jeden nešťastně zamilovaný pár, barák na samotě u lesa a tři psychopati rovná se poctivá survivor depka které k dokonalosti chybí mocnější scénář a větší rozlet (když to končilo tak jsem si říkal že bych klidně ještě pár minut vydržel) Ale jinak super žánrovka. 7/10

Okupace (2021)

Řemeslně působivé ale obsahově prázdné. Další český zázrak se nekoná 6/10

Zhoubné zlo (2021)

Žánrový experiment plný zvláštních dějových kotrmelců, bizarních momentů a nevkusných hovadin. James Wan opět potvrzuje titul nejtalentovanějšího tvůrce hororů současnosti a i když to tentokrát udělal o dost odlišněji a v mnoha momentech i nepochopitelně divně tak ty pravé fajnšmekry opět potěšil. Lahůdka pro zasvěcené. 7,5/10