• Fantasy

Poslední aristokratka (2019)

Taková lehčí komedie opět skvělá role H.Čermáka ,T.Dyková a E.Balzerová a P.Liška ,kino bylo plné ,Kdo si chce odpočinout a lehce odpočinout doporučuji .

Národní třída (2019)

Bohužel jsem byl zklamán nepomohl tomu ani dobrý výkon Čermáka Hynka ,tento film plný sprostých ,vulgárních slov mě nezaujal ,za mě nedoporučuji .

Carmen (2012)

Carmen v HDK s Lucií Bílou v hlavní roli i všem ostatní hercům ,zpěvákum a učinkujícím díky ,skvěle zpracovaní muzikál ,s výkony herců,zpěváků kdy vás to vtáhne do samotného děje .Není to jen výkon Lucky ,ale i mnoha ostatních-týmová skvěle odvedená práce spojená s výkony herců.HDK divadlo se skvělou akustikou ,s dobrou ustrojeností diváků ,kdy se obléknou z 95% jako do divadla a né na trh ,nebo do hospody .Za mě doporučuji -to musíte vidět a zažít

Láska na druhý pohled (2019)

Tato Francouzská romantická komedie s trochou nadsázky pobaví diváka ve smyslu -nemusím nad tím moc přemýšlet a sedím ,koukám ,něco se děje . Francouzký humor je znát v každém okamžiku děje ,herci , kteří hledí na sebe a přitom hledí do prázdna ,režisér H.Gélin asi chtěl povědět -Važme si toho co máme a né toho co bychom mohli mít .Film tzv -z nouze - cnost.Když nic jiného neběží tak si tam asi půjdu sednout .Za mě doporučuji ,ale nečekejte zázraky .

Godzilla II Král monster (2019)

Tento film, byl bohužel slátaninou několika filmů dohromady,velmi mě zklamal , film ve kterém zachranuje se bývalá manželka s dcerou ,umírají kůli tomu stovky vojáků ,jedni monstra chtějí vyhladit ,druzí chtějí ,aby žili a udělali rovnováhu na naší zemi ,kryptozoologická tajná společnost Monarch zkoumá monstra,, Tajně" a všichni vědí kde jsou ,monstra vylézají ze země -impozantně - s obrovským řevem ,hynou tisíce lidí čekal jsem filmovou podívanou pod taktovkou M.Dougherty,ale jediné co jsem si odnášel z kina byly bolavé uši -tento film nedoporučuji u mě propadl