ed_wood

M B

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 12.1.2015  02:09

Efektné, ale bezhlavé pobehovanie po rôznych lokáciach so slabším a málo radikálnym záverom. Film, ktorý má v názve "World" by si to aj zaslúžil. Pitt a jeho účes mi tiež vôbec nesadli.

• 21.11.2014  12:02

Veľmi slabučký dokument, z ktorého sa nič nedozviete, a ktorý dokonca nedáva ani nejaké zaujímavé otázky na zamyslenie (UFO ?, testovanie zbrani ? atď), ktoré by vás navnadili na ďalšie googlenie a zisťovanie pravdy. Vyvrcholením mal byť rozhovor s bývalým zamestnancom, trval ale pár minút, rozprával plno nepodstatných informácií a k podstate sa ani zďaleka nedostal.

• 6.8.2014  22:47

Film pôsobí ako jedna nechutná, absolútne nevtipná komédia (teda skôr paródia), ktorá vôbec nedáva zmysel, a v nej asi ten najhorší Dracula, aký sa kedy vo filme objavil.

• 26.11.2012  23:55

Strašne supídne (čo určite bolo zámerom), ale nie zas tak stupídne, aby to bolo vtipné. Žiaľ, sú aj oveľa horšie filmy.

• 22.11.2012  18:11

Do autonehody výborné, farebné, zábavné a typicky almodóvarské, po autonehode síce stále almodóvarské , ale už trochu nudné a hlavne zbytočne rozťahané. Tentokrát "iba" za 3*.

• 30.12.2011  02:23

Jednoznačne najlepší Anderson.

• 25.4.2011  16:14

Veľmi príjemné béčko.

• 3.11.2010  00:56
    Piraňa 3D (2010)

Z kina som šiel spokojnejší ako z Expendables. Neukameňujte ma za to.

• 3.11.2010  00:54
    Poldové (2010)

U Willisa je už zvykom, že posledné roky si vyberá veľmi priemerné až podpriemerné projekty, takže nič nové pod slnkom. Čo ale mňa najviac sklamalo, bola prítomnosť Kevina Smitha, ktorý točí skvelé konverzačné komédie presne podľa môjho gusta. Bohužiaľ, u jeho Cop Out vtipných hlášok alebo scén by som vedel porátať na prstoch jednej ruky, akcia bola slabá ako čaj, konkurenčná dvojka Pollak-Brody bola nevýrazná, Stifler bol úplný debil a hlavný záporák mi strašne pripomínal Rytmusa. Čerešničkou na torte bol ale neskutočne otravný, nevtipný a nesympatický akože komik - Tracy Morgan. Cop Out je jednoznačne najväčší Smithov prešľap.

• 3.11.2010  00:37

Hate it or love it.....I LOVE IT !

• 9.10.2010  21:05
    Nenávist (1995)

Film o nepokojoch, rasizme a hlavne nenávisti spodiny, ktorá je šikanovaná políciou. Námet veľmi zaujímavý, ale v niektorých momentoch bol film nudný. Bohužiaľ posledná napätá päťminútovka film nespasí.

• 28.7.2010  19:30
    Počátek (2010)

Keď budem ležať na smrteľnej posteli, alebo keď budem čakať v cele smrti na svoju popravu a dostanem možnosť posledného priania pred smrťou, tak to bude vyprázdniť nejakú kinovú sálu a pozrieť si Inception. Môj zatiaľ najväčší filmový orgazmus.

• 17.7.2010  21:45

Velikánska nuda.

• 8.7.2010  00:09

Ako samostatný film by to bolo veľmi príjemné sci-fi, lenže ako pokračovanie Kubrickovho eposu je to slabé, takmer neporovnateľné. Hyamsova odysea tesne nadväzuje na prvú časť, ktorú ste ale pokiaľ nemali možnosť vidieť (čo je veľká chyba), nevadí, pretože v úvode je obsah "jednotky" v kocke zhrnutý, a môžte si jednu hviezdičku kľudne pridať.

• 19.6.2010  10:32

Je to odpad! ajk pena, ale ja inak ako 4* nemôžem:)

• 2.6.2010  22:58
    Atentát na střední (2008)

Prečo hral Willis v tejto koko_ine ?

• 29.4.2010  12:31
    Kód smrti (2008)

Samozrejme že je to hlúposť, ale je to jeden z lepších Seagalov za posledné dlhé roky. Dej je obyčajne tuctový, herci okrem Seagala a Hayese samozrejme druhotriedni. Bojové scény sa síce snažia vyzerať tvrde tým, že stále sa niečo rozbíja, či už stoly, fľaše, stoličky, biliardové tága, ale zakrýva sa tým len úplná neschopnosť natočiť poriadnu bitku. Scény sú príšerné zostrihané a neprehľadné, kde neviete kto koho bije. Ale aj tak si myslím, že toto je presne ten typ filmu, aké by mal Seagal točiť a netrepať sa niekde do Rumunska, Bulharska, Juhoslávie nahánať atómové bomby a robiť zo seba najlepšieho svetového agenta.

• 28.4.2010  10:22

Veľmi chabé pokračovanie podľa mňa dosť vydarenej jedničky. Partia amerických vojakov sa vydáva na miesto, kde vyčíňajú mutanti, ktorí zabíjajú a znásilňujú všetko čo sa im dostane pod ruky. Vojaci sa ale správajú čisto ako nejakí puberťáci, a tak isto ich aj prichádzajú o svoje životy (Vreskot, Texaský masaker, Viem čo ste robili...) Ďalším obrovským mínusom filmu je, že 3/4 stopáže sa odohráva v nejakej bani alebo doloch, kde je len tma a nič nie je poriadne vidieť. No a najväčším vrcholom je scéna s latrínou. Škoda....

• 9.4.2010  00:01
    Vraždící buldozer (2009)

Toto asi tvorcovia nemysleli vážne:DDD

• 7.4.2010  12:04

Príbeh dosť slabučký. Zdalo sa mi, že tvorcovia sa možno trochu inšpirovali sériou Saw. Film mal ale kvalitnú hororovú atmosféru a občas som mal od posrania sa dosť na mále:))

• 5.4.2010  00:27
    Pokojský (2008)

Sú komédie, pri ktorých sa rehlíte od začiatku do konca. Sú komédie, pri ktorých sa smejete pomenej, ale film má výbornú zápletku. Potom sú komédie, ktoré nemajú skoro žiaden dej ani hlbšiu myšlienku, ale svojou stupiditou nám kvalitne cvičia bránice. Toto ale nie je ani jedno z toho. Celý film je strašne nudný, nie sú tam žiadne komické situácie, o nejakých hereckých výkonoch sa nedá hovoriť. Odpad je asi trochu pritvrdé, ale nenašiel som tam nič aspoň na jednu hviezdičku.

• 22.3.2010  22:01
    Černá vdova (TV film) (2008)

100-krát omieľaná, nezaujímavá televízna sračka.

• 16.3.2010  16:17
    College Road Trip (2008)

Kdesi som počul hlášku, že keď Martin Lawrence nehrá s Willom Smithom, tak je to sračka. Žiaľbohu je to pravda.

• 8.3.2010  13:38

Veľmi podivný film, ktorý nemal hlavu ani pätu. Neviem, či som jediný, kto tomuto filmu vôbec nepochopil. Snažilo sa to pôsobiť vtipne, ale vtipných scén (aspoň pre mňa) by som vedel spočítať na prstoch jednej ruky, možno by sa mi aj nejaké prsty zvýšili. Za tú jednu hviezdičku stál aspoň ten slepec, ktorý niekde v polovici filmu zmizol, ale našťastie sa tam potom vrátil:)

• 8.3.2010  13:29

Veľmi podobná debilinka ako Pokémon. Je to určené vážne pre to najmenšie a najmladšie filmové publikum, a dokonca sa v tom aj spieva. To sú dôvody, prečo som to asi v polovici vypol a zmazal.

• 6.3.2010  19:14
    Poslední srážka (1992)

V 9/10 filmu bol polonahý Lorenzo Lamas, na ktorého telo a smiešnu tetovačku nie je nikto zvedavý. Ľudia vo filme nosili hrozné oblečenia. Soundtrack otrasný. Zápletka presne taká istá, ako v každom jednom filme s tématikou kickboxu, karate...Tréning hlavného hrdinu bol v každom ohľade trápny, tak isto ako aj Lorenzo. Ďalšia vec, ktorá ma zarazila, bolo to, že vo filme mali byť akési majstrovstvá v kickboxe, ale to, čo predvádzali zápasníci v ringu bol mix asi desiatich ďalších bojových umení. Tvorcovia asi nemali najmenšiu šajnu o tom, čo točia.

• 5.3.2010  00:05
    Pterodaktyl (2005)

Stačilo mi vidieť zopár úvodných minút...

• 4.3.2010  16:59
    Mastičkář (1981)

Poľská kinematografia mi je úplne cudzia. Film sa mi dostal do ruky celkom náhodne, tak som to skúsil. Bol som s tým ale veľmi spokojný. Niečo málo cez dvojhodinová minutáž mi zbehla dosť rýchlo. Jediné čo mi na filme vadilo bol pre mňa až príliš cukrový záver.

• 24.2.2010  17:07
    Gamer (2009)

Nečakal som nič extra, ale bol som zvedavý, čo tvorcovia Crank 1 a 2 (dvojku trošičku prehnali, ale žral som to:) ) vytvorili. Film síce nemal až také brutálne tempo ako Crank, ale akčné scény boli super, Gerard Butler bol strašný frajer a Amber Valletta, pokiaľ na hlave nemala nejakú debilnú farebnú parochňu, bola krásna. Mohlo tam byť ale viac súbojov medzi Butlerom a riadne nabušeným a nasraným Terry Crewsom, ale odpúšťam (hodnotenie by ale bolo vyššie). Film ma inak veľmi milo prekvapil...

• 20.2.2010  02:16

Niečo takéto by Amerika asi nikdy nenatočila.

<< předchozí 1 2 3 4 5