Světová válka Z (2013)

Efektné, ale bezhlavé pobehovanie po rôznych lokáciach so slabším a málo radikálnym záverom. Film, ktorý má v názve "World" by si to aj zaslúžil. Pitt a jeho účes mi tiež vôbec nesadli.

Tři moulové (2012)

Strašne supídne (čo určite bolo zámerom), ale nie zas tak stupídne, aby to bolo vtipné. Žiaľ, sú aj oveľa horšie filmy.

Piraňa 3D (2010)

Z kina som šiel spokojnejší ako z Expendables. Neukameňujte ma za to.

Počátek (2010)

Keď budem ležať na smrteľnej posteli, alebo keď budem čakať v cele smrti na svoju popravu a dostanem možnosť posledného priania pred smrťou, tak to bude vyprázdniť nejakú kinovú sálu a pozrieť si Inception. Môj zatiaľ najväčší filmový orgazmus.

Poldové (2010)

U Willisa je už zvykom, že posledné roky si vyberá veľmi priemerné až podpriemerné projekty, takže nič nové pod slnkom. Čo ale mňa najviac sklamalo, bola prítomnosť Kevina Smitha, ktorý točí skvelé konverzačné komédie presne podľa môjho gusta. Bohužiaľ, u jeho Cop Out vtipných hlášok alebo scén by som vedel porátať na prstoch jednej ruky, akcia bola slabá ako čaj, konkurenčná dvojka Pollak-Brody bola nevýrazná, Stifler bol úplný debil a hlavný záporák mi strašne pripomínal Rytmusa. Čerešničkou na torte bol ale neskutočne otravný, nevtipný a nesympatický akože komik - Tracy Morgan. Cop Out je jednoznačne najväčší Smithov prešľap.

Gamer (2009)

Nečakal som nič extra, ale bol som zvedavý, čo tvorcovia Crank 1 a 2 (dvojku trošičku prehnali, ale žral som to:) ) vytvorili. Film síce nemal až také brutálne tempo ako Crank, ale akčné scény boli super, Gerard Butler bol strašný frajer a Amber Valletta, pokiaľ na hlave nemala nejakú debilnú farebnú parochňu, bola krásna. Mohlo tam byť ale viac súbojov medzi Butlerom a riadne nabušeným a nasraným Terry Crewsom, ale odpúšťam (hodnotenie by ale bolo vyššie). Film ma inak veľmi milo prekvapil...

Na cestě bez návratu (2009) odpad!

Cesta bez návratu má jednoznačne najprimitívnejší a najdebilnejší scenár. Toľko sprostých hlášok sa len tak ľahko nevidí ("K čomu mi bude toto malé dievča ?..Neboj sa, ona vyrastie, to ti sľubujem") Carradine a Madsen museli byť vážne sfetovaní, zdrogovaní a sfajčení, že že sa na tento projekt nechali nahovoriť.

Poslední noc (2009) odpad!

Jednoznačne najhorší Seagalov film, aký kedy mal.

Rozervaná objetí (2009)

Do autonehody výborné, farebné, zábavné a typicky almodóvarské, po autonehode síce stále almodóvarské , ale už trochu nudné a hlavne zbytočne rozťahané. Tentokrát "iba" za 3*.