Kauza CIA (2006)

20 rokov starý film, ktorý vystihuje súčastnosť. Nikam sme sa neposunuli. Avšak tento film bude mať potenciál aj o ďalších 20 rokov. Prenásledovanie, vraždenie, súperenie je presne to, čo sa dnes deje.

Jsem božská (2018)

Predstavte si čln, ale bez pádla. Umierate dehydratáciou. No zrazu uvidíte pevninu, nad ktorou je dášť a nečakane vás silný prúd a vietor budú sami od seba viať na onen ostrov. Vy ste celý natešený, že to prežijete. Užívate si ten pocit že ste z toho vonku, proste sa unášate silným a záživným prúdom, ale tesne pred vaším cieľom zrazu čln pukne, vy sa potopíte až na samé dno a budete musieť zachrániť situáciu tým, že budete nudne a vyčerpano plávať až do samého konca, kým konečne nedoplávete na zaslúžený oddych..

Joker (2019)

Predstavte si, že sa topíte desiatky metrov pod hladinou, snažíte sa vyplávat hore na povrch, nech sa konečne nadýchnete, začnete znovu žiť... Stále plávate hore, hore.. Lenže hladina sa Vám nepribližuje. Ja som mal takú vytrvalosť, že som ten film pozeral celé dve hodiny a naozaj žiadneho nádychu som sa nedočkal..

Smrtelné stroje (2018)

Hm, tvorcom rozhodne nechýbala fantázia. Je to niečo nové, čo tu ešte nebolo. A keď je niečo nové, tak vždy treba doladiť muchy, tak ako aj v tomto filme. Avšak pre nedeľný odpočinok, taká väčšia jednohubka ako vyšitá.