• Krátkometrážní

Rudá planeta (2000)

Nadupané sci-fi ,patrně jsem viděl jiný film. Amee je dokonalá ,efekty ujdou obsazení taky . Viděno v kině 90%

Esmeralda (1997) (seriál)

Mně se to líbilo,klidně si mě ukamenujte 60% - a kdo se nedíval, ať první hodí kamenem!

Godzilla (2014)

Přešlap roku, téměř srovnatelné s japonskými Godzillami.Fuj,hnus, blé nechápu,že jsem to dokoukal do konce 10%

Strážci Galaxie (2014)

Toto se nepovedlo,většina to považuje za dobrou sci-fi komedii. Játo považuji za kýč-hvězdné obsazení nic nemění nuda a trapnost od začátku až do konce ani nevím proč nejdu ještě níž 30%

Total Recall (1990)

Nyní již legendární dílo podle Phillipa K.Dicka a s Arnoldem znamenalo do jisté míry spolu s Terminátorem :Den zúčtování průlom ve filmových tricích. Hlavní je ovšem myšlenka- byl Douglas Quaid tajným agentem,nebo je to celé jen hra implantovaných vzpomínek??? Kdo ví....97%

Rocky (1976)

Jasně nejlepší sportovní film všech dob. Bývalý boxer Rocky dostane šanci utkat se s mistrem světa Apollo Creedem a zjistí se,že není tak úplně bez šancí.....Sylvester válí- "Adriano miluju Tě" (teď nevím jestli to nebylo ve dvojce :-D)...98% a kupodivu to fakt dostalo Oscara za nejlepší film (viděno mockrát)

Formule! (2001)

Zajímavá Slyova role,je trochu v pozadí,ale i tak táhne celý film, v kině docela zážitek, i když to není top film 70%

E.T. - Mimozemšťan (1982)

V dětství se mi to hrozně líbilo , byl jsem na tom v kině. Sčasem se ovšem musí některé věci vytknout-zejména příliš jenoduchý děj i tak ale 85%

Nekonečný příběh (1984)

Ano su tak starý,že jsem to viděl v kině. a viděno dětskýma očima , byl to na dlouho můj nejoblíbenější film spolu s E.T. , triky na tu dobu super příběh propracovaný a viděno i v dospělosti a stále líbí 95%

Ničitel Conan (1984)

Jako je to béčko až to bolí. Ale ve své době určitě fanynky i fanoušci Arnieho slintali blahem. Poněkud chybí děj a hezký holky. Potěšil Wilt Chamberlain s výškou 216cm (já mám 200cm).Jinak masky katastrofa a úroveň efektů hluboko i pod úrovní osmdesátých let, nicméně pokud zavřu obě oči byly tam i náznaky vtipu - 40%