Saw: Hra o přežití (2004)

Skvělý starší horor, na takový úrovni se nový horory málokdy najdou. Zápletka byla šokující a strhující, absolutně jsem nevěděl kdo by to mohl být, ale mohl jsem jen předčasně tipovat. Závěr byl skvělý.

Monstrum (2022) (seriál)

Je masivní zabiják, který předvádí excelentní herecký výkon od Evan Peters. I když tam jsou občas nechuťárny, tak to představení od Evana Peterse stojí fakt za to.

Morbius (2022) odpad!

Největší blbost co jsem za poslední dobu viděl.

Parazit (2019)

Fenomenální film, který obsahuje zajímavý zvraty a taktéž je dobrý ze života.

Arcane: League of Legends - Season 1 (2021) (série)

Geniální seriál, zatím nejlepší kreslený seriál co jsem viděl. Seriál určitě osloví fanoušky league of legends a taky si ho náramně museli užít. Ale není to jen pro fanoušky league of legends, protože já jako nefanoušek league of legends, jsem si to náramně užil.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Jako fanoušek survivoru jsem neuvěřitelně zklamán. Přišlo mi, že survivor dost odflákli a časem se to snažili zlepšovat, který tu podívanou o něco málo zlepšil, ale nebylo to něco vyroznánýho. Jako příběh byl nic moc hra neměla žádný náboj hrát se začalo až od top 6/7, což fanouška moc nenadchne, když ho předchozí díly moc nebavili. Překvapujeme, že jsem vydržel až dokonce i když jsem s tím chtěl seknout, ale nakonec to utrpení jsem nějak překonal. Velkou roli hrajou taky souboje, který byly nedomyšlený a bylo to stejný pořád dokola a myslím si, že každý asi čekal od soubojů mnohem více. Snad jediný co musím pochválit je zakončený finále, které mě pozitivně překvapilo. Souboje byly konečně různorodý a celý díl byl zajímavý za co jsem velice rád. Každopádně pokud milujete survivor a chcete se podívat na nějaký survivor co má kvalitu, tak tady jste na špatné adrese, s tím to survivorem ztratíte čas stejně jako já.

6 underground: Tajné operace (2019)

Průměrný akční film, který byl sice zajímavý, ale chyběl tomu takový náboj jak je u kvalitních akčních filmů. Musím jinak pochválit hudbu k většině situací se ta hudba hodila a hlavně to byla hudba, která se dala poslouchat.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Naprosto famózní seriál! Každá série má něco do sebe a to se jen tak nevidí. Neznám moc seriálů u kterých by každá série byla tak skvělá jak u perníkového táty. Do příběhu se tak zažerete, že každá epizoda vám rychle uteče. Je to je jeden z nejlepších seriálů všech dob.

Uncharted (2022)

Moc filmů typu uncharted není, tak jsem se rozhodnul jít na to do kina a bylo to podle toho jak jsem to předpokládal. Takový lepší průměr. 4 hvězdy tomu dávám s odřenýma ušima a hlavní důvod proč to nejsou 3 hvězdy jsou herci a to hlavně myslím, Toma Hollanda a Marka Wahlberga. Herci byly na tom filmu to nejlepší. 65%

V síti (2020)

Na to, že je to Český dokumentární film, tak docela dost dobrý, sice střihy tam nebyly úplně dokonalý u nějakých částí, ale herectví bylo dobře provedené. Musím uznat, že nějaký části byly fakt dost nechutný. 78%