• Thriller

Noc patří nám (2007)

Velké zklamání. První půlka se zdála být zajímavá, ale od druhé poloviny filmu se z poměrně zajímavě rozjíždějící akce stala citová slátanina u které jsem se neubránil se smát. Herecké výkony jsou naprosto nepřesvědčivé a ploché. never more

Čarovný duben (1991)

Naivní a nudné. Myslím, že bych si určitě užil měsíc u moře v Itálii lépe. Je holt jiná doba. Souhlasím s komentářem od Leila75.

Dokonalá bouře (2000)

Naprosto dokonalé vizuální efekty. Usadit se a nechat se pohltit do té nejvěší vlny. Parádní podívaná

Prasklina (2004) (TV film) odpad!

Jak někdo může točit takovéhle filmy. Vydržel jsem to 15minut. Va víc jsem opravdu neměl...

Talentovaný pan Ripley (1999)

Parádní psycho thriller, skvělí herci a nad tím vším dominuje Matt Damon, z kterého jde opravdu strach. Jen škoda, že konec filmu je otevřený.

Náš vůdce (2008)

Je neuvěřitelné, jak lehké je manipulovat s lidmi a postupně je donutit zbavit se vlastních zásad a podvolit se vašemu diktátu. Velmi povedené drama, založené na skutečné události. Profesor je velmi přesvědčivý a finální proslov je dechberoucí. V jednu chvíli jsem si dokonce myslel, že sám touží vést dále Vlnu. Opak byl pravdou a zvrat byl velmi povedený. Ukázalo se, že i po pouhým týdnu lehkého vymývání mozku někteří slabší jedinci, kteří nemají vlastní názor, nejsou schopni situaci ustát. Rozhodně film, který v této době, kdy některé skupiny lidí ale i diktáty zemí má co říct. Dejme si na to pozor!!

Tenkrát v Americe (1984)

Úžasná podívaná, nádherně prokreslené záběry z 20. let, které se prolínají do 30. a 60. let minulého století. Tvrdá realita o přežití na ulici a vydobití si postavení mezi lotry i politiky. Přesto všechno jsem ale od filmu očekéval více a samotný konec, kterej nebyl dle mého uzavřenej mě velmi zklamal.

Sunshine (2007)

Nemůžu si pomoc, ale nejvíc mě pobavilo hodnocení monologa , který úžasným způsobem shrnul tuto blbost. Hodnotím za dvě hvězdičky, ta třetí je za úžasný komentář. Skvělý:)