• Rodinný

Ledviny bez viny (2022) (TV film)

O trochu lepší než Bezva zuby na zásnuby. Tentokrát jsem se zasmála několikrát, a to díky paní Elišce Balzerové. Ale i tak to spadá to kategorie- taková blbinka na jedno shlédnutí při deštivém počasí.

Legendy kriminalistiky - Orlické vraždy (2017) (epizoda)

Díl Orlické vraždy jsou důvodem, proč jsem začala sledovat Legendy kriminalistiky. I když jsem se zde nedozvěděla nic nového (no možná poslední informace pro mě nová byla- Roubal), sledovala jsem jej s napětím. Orličští vrazi mě zajímají od té doby, co jsem viděla seriál Devadesátky. A dokumentární Legendy kriminalistiky jsou taktéž velmi zajímavé. Každý díl mě připoutá k obrazovce. Děkuji za archiv na iVysílání.

Legendy kriminalistiky - Stodolovi II (2017) (epizoda)

Kdyby nebylo velkého pochybení policistů (nebo možná ne pochybení, ale je třeba plnit statistiky, že...) nemuselo k některým vraždám dojít. Je mi moc líto pozůstalých. Zvláště těch, co si pozvali Stodolu na rozloučení s nebožtíkem. Ze Stodolové až mrazí. Vypadá tak nevinně, a přitom to je taková bestie. Hnus.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Samotný název ve mně vzbuzoval, že se bude jednat spíše o takovou blbinku. A byla to pravda. Hanuš zahrál otce velmi skvěle. Langmajer je skvělý vždycky. Průměrný film, který asi ve dvou scénách pobavil. Konec jak jinak než šťastný. Jednou vidět stačí.