Horečná doba (2005)

90%.. Vůbec netuším kde se vzal ten český distribuční název, ale tahle rozverná komedie s punkovou energií režiséra Chus Gutiérreze běžela na festu pod názvem EL CALENTITO..)) Mezipatra 2007

Horké prachy (1996)

Viděl jsem to cca 10 dní nazpět a už ani nevím o čem to bylo. Prostě další průměrná oddechovka, která se rychle vykouří z hlavy..

Horská dráha (1977)

Vcelku slušný katastrofický snímek druhé poloviny 70. let, kterému se narozdíl od jiných z té doby (ROJ, ZA DOBRODRUŽSTVÍM POSEIDONU, CONCORDE - LETIŠTĚ 1979) dá věřit. Filmu od samého začátku nechybí slušný spád, napětí a dusná atmosféra, na čemž má velký podíl skvělá hudba (Lalo Schifrin), kamera (mj. geniální je sekvence imitující vykolejení horské dráhy) a nebo také nápad, že hlavní hrdina v tom neustálém stresu zkouší přestat kouřit, což má za následek řadu úsměvných situací a hlášek. Nakonec je nutné ocenit i dobré herecké obsazení, Georgem Segalem v roli inspektora zábavních parků počínaje a Timothy Bottomsem v roli záporáka konče.

Horší už to nebude (2006)

Tohle se mi moc líbilo. Herecké obsazení bylo fajn a radost mi udělala zejména Maggie Gyllenhaal s romantickou zápletkou. Prostě po delší době inteligentní věc z americké produkce. scénář Zach Helm // Febiofest 2007

Hory mají oči (1977)

Atmosféra byla dobrá, herci ok a Craven to natočil s velkou lehkostí. Několik napínavých momentů se sice najde, ale tohle především pobaví. Líbilo se mi to stejně, jako o dost krvavější remake. // "Otrlý divák" 2007

Hořká sklizeň (1993)

Travis je obyčejný mladý muž, který upoutá maximálně tak hrozným účesem. Po smrti otce však do jeho života vstoupí Kelly Ann a dělá všechno pro to, aby dostala nesmělého Travise do postele a zůstala v jeho domě. Fajn, stane se a vida je tu další kráska Jolene, která jde po Travisovi jakbysmet a i ona zaboduje. Fajn, teď má Travis baby dvě a v čem je ta pointa?... Příběh na hraně uvěřitelnosti je sestaven z mnoha tajenek, ale bohužel jsem jich většinu nerozluštil a to málo nestálo za moc. Zůstal jen silně rozpačitý dojem, tak snad na tom budete líp. režie Duane Clark

Hrabě Dracula (1970)

Tohle už prostě nemá sílu, snad jen kvůli té hvězdné herecké sestavě stojí za vidění.

Hráči (2003)

Velice slušný "podrazácký film", něco jako ŠVINDLÍŘI (1990), DEVĚT KRÁLOVEN, CHLADNOKREVNĚ.. Pokud se vám výše zmíněné filmy líbily, budete i tentokrát spokojeni..))

Hračka (1976)

HRAČKA je režijní debut renomovaného francouzského režiséra Francise Vebera a ze všeho nejvíc tragikomedie, která poukazuje k zamyšlení nad tématy - rodina, láska k dítěti, atd. Hereckému obsazení dominuje Pierre Richard, ale mě si nejvíc získal svým "chladným" projevem dokonalý Michel Bouquet v roli otce a velkého hlavouna.