Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krátkometrážní

Recenze (1 265)

Miss Hanoi (2018)

Docela velká bída na to, že tahle kriminálka byla uvedena do kin. Marně se snažím najít nějaký světlý bod tohohle počinu.. snad jen, že to trvalo alespoň přijatelných 90 minut.. ale to není popravdě dobré vysvědčení..))

plakát

To je vražda, napsala - Práh strachu (1993) (epizoda)

Docela povedená epizoda, ze které zůstane v paměti jistojistě vřískající nenalíčená Cynthia Nixon později známá zejména ze seriálu "SEX VE MĚSTĚ".

Sám proti teroru (1988)

Solidní počin. Nechybí hlášky, akce, napětí, zajímavá herecká sestava, ani dobrý song během závěrečných titulků. Spokojenost, hodnotím 2,5*.

Tichá zuřivost (1982)

Příjemné překvapení. Nechybí tomu napětí, akce, ani slušné herecké obsazení. Za mě jeden z nejlepších filmů, ve kterých se objevil Chuck Norris.

Pan máma (1983)

Průměr. Michael Keaton a Teri Garr sice fajn, ale zápletka není nijak originální a také soundtrack nestojí za moc. Pokud byste rádi nějakou lepší americkou komedii 80. let na podobné téma, zkuste třeba RODIČOVSTVÍ nebo BABY BOOM.

Kemp Oskemo (1980)

Bohužel spíš trapná než zábavná americká teen komedie začátku 80. let.

plakát

Jake a Tlusťoch - A ještě jednou (1991) (epizoda)

Další povedená epizoda. Začínám tomuhle seriálu přicházet na chuť. Jinak z herecké sestavy asi nejvíc vyniká půvabná a intrikující Lori Hallier.