Nápoj lásky č. 9 (1992)

U romantických komedií mám rád příběhy, které se alespoň malinko dotýkají reality, než takovéto šílené konstrukce. Nadruhou stranu se však na NÁPOJ LÁSKY č.9 docela fajn koukalo a pobavil jsem se. To někdy úplně stačí.

Na rybách (1997)

Tak trošku slaboduchá komedie. Joe Pesci a Danny Glover se chovají jako dva trapáci, kam se pohnou, tam je pohroma a tak pořád dokola.. Něco se povedlo a zasmějete se, ten zbytek je nuda. Roli záporáka si zahrál Nick Brimble.

Nascar 3D (2004)

Zajímavý pohled do zákulisí a historie série NASCAR. Pokud vám tyhle závody sériových aut alespoň trochu učarovaly a rádi byste nějaký další film, který se okolo toho točí, doporučuju zejména životní příběh největší jezdecké legendy 3: DALE EARNHARDTŮV PŘÍBĚH nebo hodně pohodovou komedii s Burt Reynoldsem STROKER ACE.

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Cary Grant v hlavní roli je kouzelný a vůbec, NA SEVER SEVEROZÁPADNÍ LINKOU je zábavný i napínavý thriller, který má řadu nezapomenutelných scén a několik filmových odkazů. Navíc potěší i řada dalších maličkostí - mj. Alfred Hitchcock se zde mihne hned potom, co skončí úvodní titulky... Projekt 100/2007

Násilník (1976)

Harry zase jednou obešel policejní postupy (no neměli ho kopat do zadku, to naštve...) a když bylo po všem, zůstaly jen čtyři chladnoucí těla a několik vyděšených rukojmích. Za tuhle akci jako z divokého západu, byl přeřazen na osobní ("Osobní? To je pro blbečky."), ale ne nadlouho...

Naslepo (1965)

Tak tohle byl špionážní thriller pěkně na pohodu, na který se moc hezky koukalo. Z velké části zásluhou skvělých herců v čele se sympatickým Rockem Hudsonem a rozkošnou Claudii Cardinale.

Nauka o snech (2006)

Velká část mého hodnocení je za tu originalitu a nápaditost a taky za těch pár úsměvných momentů. Jinak na mě NAUKA O SNECH nijak zvlášť nezapůsobila a v takto pojatém filmu je nakonec úplně jedno, kdo tam hraje. Prostě takový milý úlet, který se projednou nechá vidět.

Náušnice (1985) (TV film)

Lehce úsměvný příběh o jedné ztracené náušnici a první lásce, dává vedle zavedených tváří (Janžurová, Vlach) šanci ukázat se mladým nastupujícím hercům (Langmajer, Chrtková). Ostatní mají jen štěky, nakonec nebylo zase tolik o co stát.

Na vlastní nebezpečí (2007)

50%.. Podobných dobrodružných snímků se u nás bohužel moc netočí a přestože má tento dost možná hodně chyb, musím konstatovat - spokojenost. K zajímavostem patří, že autor hudby Walter Kraft byl dříve známý jako zpěvák (pamětníci si jistě vzpomenou na konec 90. let a jeho velký hit "Není rum, není šturm") a původně začínal jako basák v kapele Daniela Landy.

Návrat do atomového gymnázia, část 1 (2013)

Totální šílenost a jasný důkaz o tom, že Lloyd Kaufman je stále v dobré formě..)) Festival Otrlého diváka 2014 p.s. za rok očekávám v programu festivalu druhý díl..