Orel Eddie (2016)

Film vysloveně na pohodu a dobrou náladu. // Febiofest 2016

Vzpoura ve Fort Laramie (1957)

Takhle slabý western jsem už dlouho neviděl. Nezajímavý příběh, nezajímavé postavy a vůbec všechno vypadá tak nějak narychlo spíchnuté. Hodnocení 1,5*.

Přístupový kód (1984)

Laciný thriller televizního střihu, ve kterém se tvůrci marně snažili vybudovat alespoň trochu mysteriózní atmosféru či napětí. Všechno bohužel padá s velice špatným scénářem, takže nakonec ani ta akce nebo speciální efekty to příliš nevytrhnou. Martin Landau má zde pouze vedlejší roli, zbytek herecké sestavy jsou neznámí herci třetí kategorie. Později osvědčený seriálový režisér Mark Sobel tímto počinem debutoval.

Creed (2015)

Jako když pijete třikrát vylouhovaný čaj, ta chuť už tam prostě není.

Poltergeist III (1988)

Oproti předchozímu dílu je tenhle mnohem akčnější a napínavější, takže vcelku nevadí ani ten ryze béčkový scénář. Rovněž prostředí mrakodrapu přidalo snímku na působivosti. Kolem a kolem je tohle docela povedené zakončení horrorové trilogie POLTERGEIST.

Slídil (2014)

Fascinující studie jedné pochroumané mysli, za kterou by se nemusel stydět ani David Cronenberg..))

Severní pobřeží (1987)

Pokud se Vám tahle oddechovka ze surfařského prostředí líbila, vřele doporučuji málo známý snímek podobného ražení od protinožců NESEN VĚTREM s mladičkou Nicole Kidman.

Bestseller (1987)

James Woods a Brian Dennehy byli v 80.-tých letech v nejlepší formě a hráli v dobrých filmech a tenhle svižný thriller to jen potvrzuje.. Hodnocení 3,5*.

Retroactive (1997)

Slušná porce poctivé akce a s gustem hrající James Belushi k tomu. Prostě béčko jak má být.